شرایط و ظوبط استفاده

قانون 1

ارسال رایگان: چنانچه خرید شما بیش از 100 هزار تومان باشد، هزینه ارسال اجناستان بصورت پست سفارشی، رایگان خواهد بود.

ارسال سفارش توسط پیک مخصوص شهر تهران می باشد و رایگان نیست و هزینه ارسال درب منزل و بر اساس مسافت دریافت خواهد شد( ارسال در روزهای غیر تعطیل انجام می شود و زمان ارسال در روزهای شنبه الی چهارشنبه در دو بازه زمانی 11:30 الی 16 و 17:30 الی 19:30 و در روزهای پنجشنبه 10:30 الی 12:30 ).

قانون 2

در صورت انصراف از سفارش ثبت شده تا قبل از ارسال اجناس: مشتریان عزیز میتوانند انصراف خود را از طریق شماره تلفن های ذکر شده در قسمت تماس با ما در سایت به اطلاع مسؤول سایت برسانند تا اقدام لازم برای برگشت مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری انجام شود.

قانون 3

در صورت انصراف از سفارش بعد از ارسال اجناس: اگر اتیکت روی اجناس برداشته نشده باشد امکانپذیر است. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونيک ، مشتري به مدت 7روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده حق انصراف دارد. در این صورت عين مبلغ در يافتي در اسرع وقت به مشتري مسترد می شود. تنها هزينه ای که مشتری باید بپردازد، هزينه بازپس فرستادن کالا خواهد بود

فرآیند بازپس فرستادن کالا می بایست حتماً توسط شرکت پست و یا پیک معتبر و دارای مجوز صورت پذیرد.
عودت کالا: چنانچه علت بازگشت کالا، قصور واحد ارسال مای نی نی بوده باشد، هزینه عودت کالا طبق روش ارسال اولیه مشتری و مطابق با قیمت های مصوب و درج شده در قسمت ارسال مای نی نی به مشتری پرداخت خواهد شد.
در برگشت کالا جهت تعویض ویا انصراف از سفارش و یا بصورت مرجوعی، مسوولیت سالم بودن کالایی که بدست مای نی نی می رسد (توسط پست و یا پیک ) به عهده مشتری گرامی می باشد.

  • قیمتهای اجناس در زمان ثبت سفارش و پرداخت مبلغ، معتبر است.
  • پیگیری مشکلات مربوط به پست به عهده فروشگاه اینترنتی مای نی نی میباشد.
  • لطفاً از تحویل گرفتن بسته های پستی مخدوش و پاره شده خودداری فرمایید