زیرشاخه ها

سیسمونی نوزاد

یکی از لذت بخش ترین کارهایی که برای شاهزاده پسر یا شاهدخت نی نیِ تان و یا شاید هم هردو می بایست انجام دهید خرید سیسمونی نوزاد است و قطعاً می خواهید بهترین ها را به عنوان سیسمونی تهیه نمایید.

پدر و مادرهای جوان بعداز مشخص شدن بارداری مادر و بهتر بگوییم فرشته ی خانواده، شوق خرید سیسمونی قشنگ و با کیفیت را برای نوزاد خود دارند. والدین جوان بعضی از وسایل اولیه خرید سیسمونی را بدون توجه به جنسیت نوزاد در ماهها و حتی روزهای اول بارداری مادر خریداری می­کنند.

خرید سیسمونی

برای یک خرید سیسمونی خوب زوج جوان در جستجوی فروشگاههای مناسب هم به جهت کیفیت و هم قیمت مطلوب می باشند و از دوستان و بزرگترها که تجربه ی داشتن فرزند و مسائل مربوط به آن را دارند، درباره اولویت های یک خرید سیسمونی راهنمایی می گیرند و می‌دانیم چقدر سخت است یافتن فروشگاهی که هم منصف باشد و در این آشفتگی قیمت ها و گرانی ها هوای مشتری را داشته باشد و هم اجناس باکیفیت سیسمونی را عرضه کند.

سیسمونی نوزاد

خرید سیسمونی نوزاد برعهده کیست ؟

طبق رسم و رسوم  ایران خرید سیسمونی برای فرزند اول را معمولاً پدرو مادرِ مامان خانواده انجام می­دهند اگر چه در سال­های اخیر بسیاری از پدر و مادرهای جوان بخشی از وسایل خرید سیسمونی نوزاد را خودشان انجام می دهند  و ترجیح می­دهند خرید سیسمونی به انتخاب خودشان باشد و هم کمکی به پدر و مادرشان.

اگر خرید سیسمونی نوزاد برنامه ریزی شده و طبق کاربرد و در عین حال زیبایی انتخاب شود، مطمئناً می توان یک خرید سیسمونی عالی داشت. حتماً قبل از بچه دار شدن فروشگاه های رنگارنگ سیسمونی به چشمتان خورده اند، مملو هستند از اجناس ریز و درشت رنگارنگ و شاد، هنگام خرید سیسمونی انتخاب رنگهای شاد برای فرزند دلبندتان، دنیای جدید او را زیباتر می کند و آرامش فضای اطراف او را بیشتر می نماید.

 چک لیست خرید سیسمونی

سیسمونی نوزاد شامل وسایل ریز و درشتی است مانند خشک کن نوزاد، پوآر  بینی  نوزاد یا فین گیر نوزاد، تب سنج نوزاد، پتو نوزاد، پستانک نوزاد، شیشه شیر نوزاد، قنداق  نوزاد و بسیاری وسایل دیگر که در فروشگاه اینترنتی مای نی نی موجود است

سیسمونی نوزاد 

سیسمونی نوزاد