سیسمونی نوزاد 

زیرشاخه ها

 • خشک کن نوزاد

  خشک کن نوزاد چیست؟ بهترین خشک کن نوزاد کدام است؟ طرح جدید خشک کن نوزاد 2023 کدام است؟ برای سیسمونی نوزاد چند عدد خشک کن نوزاد بخرم؟ خشک کن نوزاد جعبه ای بخرم یا خشک کن نوزاد تکی ؟ سایز خشک کن نوزاد مناسب چیست؟ اینها بخشی از سوالات مادران و پدران نوزاد در مورد انتخاب خشک کن نوزادی است. شاید با خود بگویید خریدن یک خشک کن که سخت نیست ! چند مدل را خواهم دید و ارزان ترین خشک کن را انتخاب خواهم کرد!

  متاسفانه تا زمانیکه درگیر بیماری ها و حساسیت های پوستی و دیگر مشکلات نوزاد نشده ایم قطعاً از اینکه برای خرید یک خشک کن نوزاد بخواهیم وقت زیادی صرف کنیم و جستجوی بسیار کنیم، تعجب خواهیم کرد، خوشبختانه ما در مای نی نی سالها قبل به عنوان یک پدر و مادر تمام این مشکلات را تجربه کرده ایم و مسیر جستجو و یافتن پاسخ هایتان را برای شما آسان و راحت خواهیم کرد چرا که عاشق کودکان هستیم.

  یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین لوازم سیسمونی، خشک کن نوزاد است که حتماً باید در لیست خرید سیسمونی نوزاد گنجانده شود. معمولاً خشک کن نوزاد تا قبل از 12 ماهگی نوزاد و مخصوصاً در 4 ماه اول بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و حتی ممکن است در برخی موارد مثل زمان اسهال نوزاد مجبور شوید روزانه 5 یا 6 بار نوزاد را بشوئید و سپس با پارچه خشک کن نوزاد او را خشک نمایید.

  خشک کن نوزاد و زیرانداز تعویض نوزاد در کنار هم جزء ضروریات سیسمونی نوزاد محسوب می شوند.

  انتخاب سایز خشک کن نوزاد

  باتوجه به جثه و سایز نرمال نوزاد ، پارچه خشک کن های با سایز 50 در 70 سانتیمتر مناسب هستند و نیاز شما را برطرف می کنند .

  بیشترین کاربرد خشک کن نوزاد هنگام خشک کردن بدن نوزاد پس از حمام و همچنین چنانچه پس از تعویض پوشک نوزاد، او را شستشو نمایید می توانید با پارچه خشک کن نوزاد بسرعت آب روی بدن نوزاد را خشک نموده و مانع سرماخوردن فرزندتان بشوید.

  مهمترین ویژگی یک خشک کن نوزاد عالی

  مهمترین ویژگی که یک خشک کن نوزاد باید داشته باشد پنبه ای بودن آن است چراکه هرچه میزان پلی استر خشک کن نوزاد کمتر باشد میزان جذب آب خشک کن نوزاد و یا اصطلاحاً آبگیری خشک کن سیسمونی نوزاد بیشتر خواهد بود.اگر از فاصله نزدیک به خشک کن نوزاد نگاه کنید، چنانچه پارچه خشک کن 100% پنبه ای باشد براحتی می توانید پرزهای روی خشک کن را ببینید، پرزهای فراوان روی پارچه تائیدی بر پنبه ای بودن آن است.

  روش استفاده از خشک کن نوزاد

  چنانچه برای اولین بار از خشک کن نوزاد استفاده می نمایید، بهتر است آن را ابتدا شستشو نمایید و سپس استفاده نمایید تا هم آهار پارچه گرفته شود و هم پوست فرزند دلبندتان با هیچگونه آلودگی تماس پیدا نکند.

  پارچه خشک کن نوزاد کاربردهای دیگری نیز دارد، از خشک کن نوزاد می توانید به عنوان آروغ گیر نوزاد، کاور یا همان پارچه شیردهی، روانداز نوزاد نیز استفاده نمایید. پیشنهاد می شود یک عدد خشک کن نوزاد که حجم زیادی را نمی گیرد همواره در کیف خود داشته باشید، قطعاً بیرون از منزل بسیار کمکتان خواهد کرد. جدیدترین خشک کن های نوزاد جعبه ای ست که قیمت بصرفه ای دارند و همچنین خشک کن تک نوزاد در سایت مای نی نی موجود است و می توانید انتخاب و خرید نمایید. برای شستشو خشک کن نوزاد پیشنهاد می شود جهت حفظ کیفیت و لطافت پارچه خشک کن نوزاد، آن را در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد شستشو نمایید.

  ناخنگیر مخصوص نوزاد 

  فین گیر نوزاد 

  کلاه تابستانی و زمستانی نوزاد

 • ناخن گیر نوزاد

  ست های قیچی و ناخنگیر وسوهان نوزاد

 • پوار بینی نوزاد

  پوار بینی نوزاد

 • پشه بند نوزاد و...

  بسیاری از والدین تصور می کنند که زیرانداز نوزاد فقط برای تعویض پوشک نوزاد مصرف دارد درحالیکه اینطور نیست و زیرانداز تعویض نوزاد کاربردهای بسیار زیادی دارد، در ادامه انواع زیرانداز نوزاد و کاربردهای آن را معرفی خواهیم کرد.

  اگر بخواهیم زیرانداز نوزاد را فقط از نظر جنس رویه زیرانداز بررسی کنیم باید بگوییم در بازار ایران 4 نوع زیرانداز تعویض نوزاد وجود دارد، 1- زیرانداز با رویه مخملی 2- زیرانداز رویه حوله ای 3- زیرانداز رویه پارچه ای 4- زیرانداز رویه نایلونی

  حتماً دقت نمایید زیراندازی که خریداری می نمایید باید یک لایه نایلونی ضدآب داشته باشد که مانع انتقال آب و خیسی بدن نوزاد یا ادرار نوزاد به قسمت زیر زیرانداز گردد و معمولاً این لایه نایلونی زیر زیرانداز تعویض نوزاد قرار دارد و در معدود محصولات در لایه وسط قرار دارد.

  زیرانداز نوزاد معمولاً در سایزهای کوچک و متوسط و بزرگ تولید و عرضه می شود و باتوجه به نیازهای مختلف نوزاد و تحرّک زیاد او سایز متوسط یا بزرگ کاربرد بهتری دارد.

  از زیرانداز نوزاد علاوه بر تعویض پوشک نوزاد که دلیل اصلی تهیه ی آن توسط والدین است، به عنوان زیرانداز جهت بازی و سرگرمی نوزاد و همچنین به عنوان زیرانداز یا سفره نوزاد و کودک هنگام غذا یا میوه و خوراکی خوردن نیز استفاده می گردد، همچنین می توانید در زمان بیرون از منزل رفتن زیرانداز نوزاد را همراه خود ببرید و در طبیعت و با خیال راحت زیرِ نوزاد پهن کنید تا او نیز با آرامش و بازی از محیط لذت ببرد.بهتر است هنگام تهیه زیرانداز نوزاد، تعداد 2 یا 3 عدد از آن را تهیه نمایید تا بتوانید با خیال راحت و برای مصارف مختلف از آنها استفاده نمایید.

  چنانچه به میهمانی می روید پسندیده است که یک زیرانداز داخل ساک لوازم نوزادتان بگذارید و به همراه خود ببرید چرا که ممکن است میزبان زیرانداز مناسب جهت تعویض پوشک فرزندتان را نداشته باشد.

 • تب سنج نوزاد

  بهترین تب سنج نوزاد جدید سال 1401 قیمت مناسب

  انواع دماسنج های اتاق و حمام نوزاد و کودک

 • قنداق نوزاد

  قنداق نوزاد

  قنداق کردن نوزاد از 4000 سال قبل از میلاد به اشکال مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. از قنداق  کردن نوزاد به هنر پیچاندن پارچه یا چیزی شبیه آن به دور نوزاد یاد می‌کنند.

  هدف از قنداق نوزاد گرم‌تر نگاه داشتن نوزاد و در عین حال افزایش ایمنی بچه در برابر بعضی خطرات است اما شاید برخی مادران جوان و کم تجربه این سؤال را مطرح کنند که منظور از «افزایش ایمنی» چیست؟ وقتی پارچه‌ای به دور بدن نوزاد پیچیده می‌ شود در واقع احتمال دست و پا زدن نوزاد کمتر می‌شود و در نتیجه کمتر احتمال دارد که نوزاد در وضعیتی ناپایدار قرار گیرد. ، در حال حاضر از هر 5 نوزاد در بریتانیا 1 نوزاد در چند هفته اول زندگی قنداق می شود. برخی از والدین اظهار می کنند که قنداق کردن نوزاد به خوابیدن کودکشان کمک می کند، گریه و استرس را کاهش می دهد، اما گاهاً ترس هایی در ذهن پدر و مادرهای جوان در مورد قنداق نوزاد وجود دارد. در اینجا به نکاتی درباره قنداق کردن نوزاد پرداخته می شود.

  قنداق کردن چیست؟

  قنداق کردن نوزاد یک روش سنتی است که در آن نوزاد را به آرامی در یک پتوی سبک و نسبتاً نازک می‌پیچند تا به احساس آرامش و خواب آسوده کودک در محیط جدید کمک کنند. قنداق نوزاد برای نوزاد شبیه رحم است و به آرامش نوزاد شما کمک می­کند. اگر قنداق کردن نوزاد به روش صحیح انجام شود، می تواند یک روش بسیار موثر برای آرام کردن نوزاد و بهبود خوابش باشد. نکته ای که باید در نظر داشت این است که فقط بدن نوزاد قنداق شود و گردن یا سر با قنداق پوشانده نشود.

 • پتو نوزاد

  بهترین پتوهای نوزادی جدید و ارزان به انتخاب مادران

 • دستمال گردن بچگانه

  انواع دستمال گردن نوزاد و کودک

 • تشک و بالش نوزاد

  انواع تشک و بالش قابل حمل نوزاد و کودک

 • داروخوری نوزاد و کودک

  انواع داروخوری پستانکی، قطره چکانی، سرنگی و ساده

 • بهترین پستانک نوزاد

  انواع پستانک نوزاد لاتکس و سیلیکونی

  ارتودنسی و جریان آزاد و معمولی

 • پستانک غذاخوری نوزاد

  بهترین پستانک غذاخوری نوزاد جهت آشنایی کودکان با طعم انواع سبزیجات و گوشت و برنج پخته و میوه ها

  بوسیله پستانک میوه خوری نوزاد می توانید کمبود انواع ویتامین های مورد نیاز فرزندتان را جبران نمایید

  انواع فیدر نوزاد

 • پیشبند نوزاد و کودک

  انواع پیش بند پارچه ای، نایلونی، کاسه ای، لباسی، دکمه ای، چسبی

  پیشبند غذاخوری ضد لک

 • پستانک فانتزی

  پستانک های خنده دار و شکلی نوزاد و کودک

 • زنجیر و قاب و بند پستانک

  زنجیر و بند پستانک ها مانع افتادن پستانک و آلوده شدن آن می شوند

  انواع قاب و محافظ پستانک

 • غلت گیر نوزاد

  غلت گیر نوزاد مانع چرخیدن و خفگی نوزاد می شود

 • نی نی نامه و آلبوم عکس

  دفتر خاطرات و یادداشت دوران بارداری

  نی نی نامه جهت یادداشت خاطرات نوزادی تا 7 سالگی

  آلبوم عکس نوزاد و کودک

 • سرویس خواب نوزاد

  سرویس خواب سیسمونی نوزاد از ضروری ترین وسایل سیسمونی نوزاد را می توانید با کمترین قیمت از سایت مای نی نی با ارسال رایگان تهیه نمایید

 • کهنه بچه و شورت دکمه...

  کهنه نوزاد چیست؟ بهترین کهنه بچه کدام است؟ ابعاد کهنه بچه چقدر است؟ برای سیسمونی نوزاد چند عدد کهنه نوزاد بخرم؟ کهنه بچه جعبه ای بخرم یا کهنه بچه تکی ؟ سایز کهنه نوزاد مناسب چیست؟ عوارض کهنه بچه چیست آیا کهنه خوب عوارض دارد؟ اینها بخشی از سوالات مادران و پدران نوزاد در مورد انتخاب کهنه نوزاد است. شاید با خود بگویید خریدن یک کهنه نوزاد که سخت نیست ! چند مدل را خواهم دید و ارزان ترین کهنه را انتخاب خواهم کرد!

  متاسفانه تا زمانیکه درگیر بیماری ها و حساسیت های پوستی و دیگر مشکلات نوزاد نشده ایم قطعاً از اینکه برای خرید یک کهنه نوزاد بخواهیم وقت زیادی صرف کنیم و جستجوی بسیار کنیم، تعجب خواهیم کرد، خوشبختانه ما در مای نی نی سالها قبل به عنوان یک پدر و مادر تمام این مشکلات را تجربه کرده ایم و مسیر جستجو و یافتن پاسخ هایتان را برای شما آسان و راحت خواهیم کرد چرا که عاشق کودکان هستیم.

  یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین لوازم سیسمونی، کهنه نوزاد است که حتماً باید در لیست خرید سیسمونی نوزاد گنجانده شود. معمولاً کهنه نوزاد تا قبل از 12 ماهگی نوزاد و مخصوصاً در 4 ماه اول بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و حتی ممکن است در برخی موارد مثل زمان اسهال نوزاد مجبور شوید روزانه 5 یا 6 بار نوزاد را بشوئید و از کهنه بچه استفاده نمایید.

  کهنه بچه، خشک کن نوزاد و زیرانداز تعویض نوزاد در کنار هم جزء ضروریات سیسمونی نوزاد محسوب می شوند.

  انتخاب سایز کهنه نوزاد مناسب

  باتوجه به جثه و سایز نرمال نوزاد ، پارچه کهنه نوزاد با سایز 50 در 70 سانتیمتر مناسب و استاندارد است و نیاز شما را برطرف می کند .

  بیشترین کاربرد کهنه نوزاد هنگام پوشک کردن نوزاد به کمک شورت دکمه ای و یا استفاده از شورت های پوشکی است. کهنه نوزاد برخلاف پوشک هیچ گونه حساسیتی برای پوست نوزاد ایجاد نمی نماید و باتوجه به اینکه از الیاف طبیعی در ساخت آن استفاده شده است کاملاً بدون عوارض هستند و جذب بهتری دارند

  مهمترین ویژگی یک کهنه بچه عالی

  مهمترین ویژگی که یک کهنه بچه باید داشته باشد پنبه ای بودن آن است چراکه هرچه میزان پلی استر کهنه نوزاد کمتر باشد میزان جذب کهنه نوزاد بیشتر خواهد بود.اگر از فاصله نزدیک به کهنه نوزاد نگاه کنید، چنانچه پارچه کهنه 100% پنبه ای باشد براحتی می توانید پرزهای روی کهنه را ببینید، پرزهای فراوان تار و پود روی پارچه تائیدی بر پنبه ای بودن آن است.

  روش استفاده از کهنه نوزاد

  چنانچه برای اولین بار از کهنه بچه استفاده می نمایید، بهتر است آن را ابتدا شستشو نمایید و سپس استفاده نمایید تا هم آهار پارچه گرفته شود و هم پوست فرزند دلبندتان با هیچگونه آلودگی تماس پیدا نکند.

  پارچه کهنه نوزاد کاربردهای دیگری نیز دارد، از کهنه نوزاد می توانید به عنوان آروغ گیر نوزاد، کاور یا همان پارچه شیردهی نیز استفاده نمایید. پیشنهاد می شود یک عدد کهنه نوزاد که حجم زیادی را نمی گیرد همواره در کیف خود داشته باشید، قطعاً بیرون از منزل بسیار کمکتان خواهد کرد. جدیدترین کهنه بچه بسته ای که قیمت بصرفه تری نسبت به کهنه تک دارند در سایت مای نی نی موجود است و می توانید انتخاب و خرید نمایید. برای شستشو کهنه نوزاد پیشنهاد می شود جهت حفظ کیفیت و لطافت پارچه کهنه بچه، آن را در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد شستشو نمایید و برای از بین بردن لک های روی آن از صابون بچه استفاده نمایید.

  ناخنگیر مخصوص نوزاد 

  فین گیر نوزاد 

  بهترین تب سنج نوزاد

 • بالش محافظ سر نوزاد

  بالش ضربه گیر نوزاد و محافظ سر و بدن نوزاد و کودک

 • ساک لوازم نوزاد

  انتخاب بهترین ساک لوازم نوزاد

  بسیاری از وسایل نوزاد در بدو تولد و تا قبل از 2 سالگی که در لیست خرید سیسمونی در صفحه اول سایت مای نی نی عنوان شده است را می بایست همواره در بیرون از منزل، میهمانی و مسافرت بهمراه داشته باشید مانند زیرانداز تعویض نوزاد، پارچه خشک کن نوزاد، شیشه شیر نوزاد ، ظرف نگهداری غذا نوزاد یا شیرخشک نوزاد، پستانک ، لباس زاپاس نوزاد، پوشک، کرم سودوکرم نوزاد، دندانگیر نوزاد و جغجغه نوزاد برای آرام کردن نوزاد، قنداغ خوری نوزاد، سرلاک خوری نوزاد، کلاه و لباس گرم نوزاد ، پد سینه شیردهی و بسیاری از وسایل دیگر نوزاد که باتوجه به مدت زمانی که در منزل نیستید تعداد آنها متفاوت می باشد و حتماً مورد نیاز شما و فرزندتان خواهد بود و چاره ای جز همراه داشتن آنها ندارید و بهترین وسیله برای آنکه همه ی آنها را یکجا همراه خود داشته باشید به گونه ای که بسرعت و براحتی به وسایل نوزاد دسترسی داشته باشید ساک لوازم نوزاد یا ساک نوزاد است که در زبان انگلیسی به آن Baby diapper bag می گویند

  ساک لوازم نوزاد معمولاً بصورت تک یا چند تکه بفروش می رسد و طبیعتاً ساک های چند تکه قیمت بصرفه تری دارند چرا که با یک بار خرید نیازهای مختلف مادر را پوشش می دهند.

  چندین نکته را در خرید ساک لوازم نوزاد می بایست رعایت نمایید، مهم ترین نکته در خرید ساک لوازم نوزاد این است که کیف وسایل نوزاد دارای بند روی دوش داشته باشد، بند دوشی یا بصورت کوله ای دارای دو بند تا مادر بتواند راحت تر وسایل نوزاد را جابجا نماید، نکته بعدی که در مورد ساک لوازم نوزاد باید مورد توجه قرار گیرد، تعداد جیب های قابل استفاده ساک لوازم نوزاد است، ساک لوازم نوزاد چه در قسمت بیرونی و چه در قسمت داخلی باید دارای جیب های متعدد باشد تا وسایل زیاد نوزاد بصورت دسته بندی شده قرار گیرند تا براحتی در زمان نیاز قابل استفاده باشند، جیب های بیرونی به مادر کمک می کند تا وسایل پرمصرف نوزاد مانند شیشه شیر و پستانک و دستمال مرطوب و پارچه خشک کن نوزاد یا آروغ گیر و یا پوشک نوزاد را درون آنها قرار دهد و در مواقع حساس و ضروری با سرعت بیشتری به آنها دسترسی داشته باشد. این مورد در جدیدترین ساک لوازم نوزاد دختر و پسر درنظر گرفته شده است.

  جیب های داخلی کیف لوازم نوزاد نیز به نظم بیشتر وسایل نوزاد و حفظ آنها کمک قابل ملاحظه ای می نماید و مثلاً می توانید در مواقع لازم براحتی به حوله نوزاد دسترسی داشته باشید. باتوجه به استفاده ی زیاد و همچنین امکان کثیف شدن و آلوده شدن ساک نوزاد به این خاطر که شما ساک لوازم نوزاد را به جاهای مختلفی خواهید برد مانند داخل اتوبوس، هواپیما و پارک و دلایل دیگر وجود دارد می بایست ساک لوازم نوزادی را انتخاب نمایید که قابل شستشو باشد و این نکته را لازم است یادآور شویم که ساک لوازم نوزاد را حتماً با دست و به کمک یک اسفنج یا یک برس خیلی نرم شستشو نمایید. قیمت و رنگبندی کیف لوازم نوزاد بسیار متنوع است و هنگام خرید کیف لوازم نوزاد حتماً باید مورد توجه قرار گیرد که یک کیف باکیفیت انتخاب و خرید نمایید چرا که کیف لوازم نوزاد حداقل تا سه الی چهار سالگی فرزند دلبندتان بصورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرد و درواقع همیشه یک کیف وسایل نوزاد خوب عصای دست شما خواهد بود و این نکته را هم همیشه درنظر بگیرید که قیمت بالاتر به معنای کیفیت بهتر نیست.

  در سایت سیسمونی مای نی نی می توانید ارزانترین ساک لوازم نوزاد دختر و پسر و بهترین کیفیت ساک لوازم نوزاد را خریداری نمایید تا با ارسال رایگان درب منزل تحویل شما گردد.  رنگ های متنوعی برای کیف لوازم نوزاد پسر و کیف لوازم نوزاد دختر در فروشگاه ها موجود است و پیشنهاد می شود که طرح های اسپرت را در انتخاب ساک لوازم نوزاد دختر یا ساک لوازم نوزاد پسر مدنظر قرار دهید چرا که درنهایت قرار است مادر یا پادر این ساک ها را حمل نمایند و طرح های اسپرت را می توانید برای فرزندان بعدی نیز مورد استفاده قرار دهید . در فروشگاه اینترنتی مای نی نی باتوجه به تجربه 15 ساله فروش لوازم نوزاد و همچنین استفاده ی این وسایل برای خود و فرزندانمان همواره سعی شده است که ساک لوازم نوزاد با قیمت مناسب و در عین حال با کیفیت بسیار عالی و کاربردی خدمت شما عرضه گردد

  ناخنگیر نوزاد

 • کرم سودوکرم اصل

  روش انتخاب کرم سودوکرم اصل

  کرم ضد عفونی کننده و ضد سوختگی سودوکرم اصل (Sudocrem) کرم سودوکرم اصل ایرلند چندین کاربرد مهم و خاص برای نوزدان و کودکان و حتی بزرگسالان دارد. سودوکرم اصل به راحتی و با سرعت احساس ناخوشایند سوختگی ناشی از ادرار نوزاد را از بین می‌برد و بهترین التیام دهنده‌ی جای پوشک نوزاد کرم سودوکرم است. کودکان و افراد بزرگسال هم که از اگزما مخصوصا با شروع فصل‌های سرد سال رنج می‌برند به کمک کرم سودوکرم اصل می‌توانند علاوه بر درمان آن در صورت استفاده‌ی مداوم سودوکرم اصل از بروز مجدد اگزما جلوگیری کنند. درمان والتیام آفتاب سوختگی و همینطور سوختگی‌های سطحی که برای کودکان و بزرگسالان پیش می‌آید به کمک سودوکرم اصل تسکین پیدا می‌کند و بسرعت درمان می شود. سوختن فقط با گرما نیست و سرما سوختگی حتی گاهی دردناک‌تر از آفتاب سوختگی است که باز هم کرم سودوکرم اصل می‌تواند کمک کننده باشد. زخم بستر همانطور که اسمش هم ناخوشایند و ناراحت کننده است جزو مشکلاتی است که برای بیماران بستری شده در طولانی مدت پیش می‌آید که با استفاده از کرم سودوکرم اصل می‌توان هر روز بدن بیمار را ماساژ داد و کرم سودوکرم را بر روی محل زخم بستر مالید تا علاوه بر ترکیبات کرم سودوکرم، جابجایی هوا نیز از بروز یا افزایش زخم بستر جلوگیری کند، کرم سودوکرم اصل بخوبی میتواند زخم بستر را درمان نماید. خاصیت درمانی کرم سودوکرم اصل برای درمان جوش صورت و آکنه نوزاد و کودک : کرم سودوکرم ایرلند برای افراد بزرگسال که دارای جوش هستند مناسب است. در ترکیبات کرم ضد عفونی کننده‌ی سودوکرم ایرلند اصل از پارافین مایع، موم و زینک اکساید استفاده شده است که به بالا بردن کیفیت کرم سودوکرم اصل کمک کرده است. برای استفاده از کرم سودوکرم نوزاد ایرلند باید دست‌ها تمیز و خشک باشد و لایه‌ی نازکی از کرم سودوکرم اصل بر روی پوست به صورت آرام و دورانی ماساژ داده شود و تا زمان برطرف شدن ناراحتی ادامه پیدا کند ولی استفاده از کرم سودوکرم اصل برای اطراف چشم، دهان و بینی توصیه نمی‌شود. با توجه به کاربردهای بیشمار کرم سوداکرم اصل وجود آن در منزل و در سیسمونی هر کودک لازم و ضروری است. همواره تاریخ انقضاء کرم سودوکرم اصل در سایت مای نی نی برخلاف بسیاری از سایت های دیگر ذکر گردیده تا مشتریان با خیال راحت خرید خود را ثبت نمایند. همواره کرم سودوکرم جدید در سایت مای نی نی قرار داده می شود. پیشنهاد می شود قوطی کرم سودوکرم اصلی را در جای خنک نگه داری فرمایید.مای نی نی بوسیله آزمون های بسیار فقط کرم سودوکرم اصل با کیفیت را ارائه می نماید و قیمت سودوکرم اصل در سایت مای نی نی همواره ارزانترین قیمت سودوکرم موجود در بازار ایران است.

  روش تشخیص کرم سودوکرم اصلی از تقلبی:

  کرم سودوکرم ایرلند نوزاد و کودک حتماً باید دارای پلمب باشد ، پلمب قوطی کرم سودوکرم ایرلندی نشانه باز نشدن و دست نخورده بودن محتویات کرم سودوکرم شما می باشد

  کرم سودوکرم اصل نوزاد محصول کشور ایرلند می باشد و بهتر است از خرید سودوکرم هایی که روی آنها عربی نوشته شده است خودداری فرمایید

  حتماً کرم سودوکرم اصل دارای بچ نامبر یا سری ساخت باشد که در کنار تاریخ انقضاء ذکر گردیده است

  کرم سودوکرم ایرلند دارای تاریخ انقضا معتبر باشد

  به خط بِرِیل روی کلمه سودوکرم اصل که بصورت حباب روی قوطی سودوکرم نوزاد می باشد دقت نمایید

 • دفتر خاطرات بارداری

  دفتر خاطرات بارداری

  میشود گفت مهمترین اتفاقی که در زندگی یک خانم رخ میدهد، باردار شدن است. از بوجود آوردن یک انسان دیگر و تعیین سرنوشت او گرفته تا اتفاقات مختلفی که در دوران بارداری برای یک زن از نظر جسمی و روحی رخ میدهد، گویای مهمترین اتفاق زندگی اوست.
  احتمالاً عناوین کتاب خاطرات بارداری ، گاهنامه خاطرات بارداری یا دفتر یادداشت بارداری و کتاب مادرانه را شنیده اید، همه ی این کتاب ها درواقع یکی هستند! با شکل و شمایل مختلف!
  یکی از بهترین هدیه هایی که در آینده می توانید به فرزند خود و یا حتی خودتان بدهید کتاب خاطرات دوران بارداری یا همان دفترچه یادداشت خاطرات بارداری مادرانه است چرا که هیچ چیز اندازه خواندن و شنیدن خاطرات و لحظات زیبای دوران بارداری در سن بیست سالگی فرزندتان جذاب نیست! و قطعاً چقدر زیباست حس مادر شدن و بازگویی آن حس برای کسی که حالا مثلاً 20 ساله است و روبروی شما نشسته است. پیشنهاد می کنیم ثبت و ضبط این لحظات زیبا و بیاد ماندنی را هرگز از دست ندهید.
  در کتاب مادرانه مای نی نی و یا همان کتاب خاطرات بارداری می توانید اتفاقات آشنایی با همسرتان و تصمیم به ازدواج و تاریخ ازدواجتان را بنویسید و خاطره ی خاصی اگر از آن روزها دارید در کتاب بارداری مادرانه خود یادداشت کنید.
  در کتاب بارداری صفحاتی درنظر گرفته شده است تا خاطرات تان را از تصمیم به بچه دار شدن و گفته هایتان برای انتخاب اسم نی نی ! را بنویسید و همچنین می توانید در مورد بیبی چک و نتیجه ی آن و اولین آزمایش بارداری بنویسید و حتی نتیجه آزمایش را در گاهنامه خاطرات بارداری بچسبانید.
  در کتاب خاطرات بارداری مادرانه در مورد سونوگرافی ها و تست هایی که باید انجام دهید توضیحاتی داده شده است شما نیز می توانید راوی حس و حالتان در آن لحظات باشید و حتی سونوگرافی ها و تصاویر تست ها را در کتاب مادرانه بچسبانید و ثبت کنید. در دفتر یادداشت بارداری مادرانه بصورت دقیق حس و حالتان را در هفته های مختلف و با جزئیات بنویسید که غمگین بوده اید یا خوشحال، استرس داشته اید یا آرام بوده اید، احساس درد داشته اید یا خیر و سطح انرژی تان چقدر بوده است.
  در کتاب یادداشت خاطرات بارداری مادرانه قسمت هایی تعبیه شده است تا از خودتان در ماه های مختلف بارداری عکس بگیرید و بچسبانید و تغییرات تان را ببینید و مقایسه نمایید. در کتاب مادرانه اطلاعات مفیدی در مورد دوران بارداری و نکته هایی که باید شما و همسرتان رعایت کنید نوشته شده است، درواقع خلاصه ای است از همه ی نکاتی که باید در مورد بارداری بدانید و مهم هستند. یکی از قسمت های جالب کتاب بارداری مادرانه، نوشته هایی است که برای شوهرتان نوشته شده است و مطالبی که ایشان باید در مورد بارداری و وضعیت شما بدانند، حتماً  به درک همسرتان از شرایط شما کمک ویژه ای خواهد کرد پس بهتر است به همسرتان آن صفحات را پیشنهاد کنید تا بخوانند.
  در دفتر بارداری مادرانه لیست سیسمونی بصورت کامل برای شما نوشته شده است و فقط کافی است آن را چک نمایید.
  در گاهنامه خاطرات بارداری مادرانه می توانید از احساس تان به نی نی خود بگویید و بنویسید و دلنوشته هایتان و حرفهایتان به فرزند دلبندتان را در روزهای سخت و شیرین بارداری ثبت کنید و به یادگار نگه دارید تا در زمان مناسب برای فرزندتان بخوانید. چه هدیه ای بهتر از این می توان برای فرزند خود تصور کرد که روزی شنونده ی احساسات و حرف های شما در مورد ورود خودش به زندگی تان باشد؟
  آنچه مورد نیاز بیمارستان است تا زمان زایمان برای خود و فرزند دلبندتان در ساک لوازم نوزاد قرار دهید و با خود ببرید و همچنین آنچه باید همسرتان همراه خود داشته باشد! مانند هدیه برای شما و ... در کتاب بارداری مادرانه نوشته شده است.
  در پایان آنچه باید در دفتر یادداشت دوران بارداری بنویسید خاطره ی زایمان است. صمیمانه آرزو می کنیم به سلامتی و دلِ خوش روزهای بارداری خود را سپری نمایید و فرزندتان را در آغوش بگیرید.

  برای خرید مستقیم و بی واسطه کتاب خاطرات بارداری مادرانه و به ارزان ترین قیمت کافی است از طریق سایت مای نی نی سفارش خود را ثبت نماییدو همچنین می توانید از امکان ارسال رایگان برای دریافت این کتاب بهره مند گردید.

یکی از لذت بخش ترین کارهایی که برای شاهزاده پسر یا شاهدخت نی نیِ تان و یا شاید هم هردو می بایست انجام دهید خرید سیسمونی نوزاد است و قطعاً می خواهید بهترین ها را به عنوان سیسمونی تهیه نمایید.

پدر و مادرهای جوان بعداز مشخص شدن بارداری مادر و بهتر بگوییم فرشته ی خانواده، شوق خرید سیسمونی قشنگ و با کیفیت را برای نوزاد خود دارند. والدین جوان بعضی از وسایل اولیه خرید سیسمونی را بدون توجه به جنسیت نوزاد در ماهها و حتی روزهای اول بارداری مادر خریداری می­کنند.

برای یک خرید سیسمونی خوب زوج جوان در جستجوی فروشگاههای مناسب هم به جهت کیفیت و هم قیمت مطلوب می باشند و از دوستان و بزرگترها که تجربه ی داشتن فرزند و مسائل مربوط به آن را دارند، درباره اولویت های یک خرید سیسمونی راهنمایی می گیرند و می‌دانیم چقدر سخت است یافتن فروشگاهی که هم منصف باشد و در این آشفتگی قیمت ها و گرانی ها هوای مشتری را داشته باشد و هم اجناس باکیفیت سیسمونی را عرضه کند.

طبق رسم و رسوم  ایران خرید سیسمونی برای فرزند اول را معمولاً پدرو مادرِ مامان خانواده انجام می­دهند اگر چه در سال­های اخیر بسیاری از پدر و مادرهای جوان بخشی از وسایل خرید سیسمونی نوزاد را خودشان انجام می دهند  و ترجیح می­دهند خرید سیسمونی به انتخاب خودشان باشد و هم کمکی به پدر و مادرشان.

اگر خرید سیسمونی نوزاد برنامه ریزی شده و طبق کاربرد و در عین حال زیبایی انتخاب شود، مطمئناً می توان یک خرید سیسمونی عالی داشت. حتماً قبل از بچه دار شدن فروشگاه های رنگارنگ سیسمونی به چشمتان خورده اند، مملو هستند از اجناس ریز و درشت رنگارنگ و شاد، هنگام خرید سیسمونی انتخاب رنگهای شاد برای فرزند دلبندتان، دنیای جدید او را زیباتر می کند و آرامش فضای اطراف او را بیشتر می نماید.

سیسمونی نوزاد شامل وسایل ریز و درشتی است مانند خشک کن نوزاد، پوآر  بینی  نوزاد یا فین گیر نوزاد، تب سنج نوزاد، پتو نوزاد، پستانک نوزاد، شیشه شیر نوزاد، قنداق  نوزاد و بسیاری وسایل دیگر که در فروشگاه اینترنتی مای نی نی موجود است

سیسمونی نوزاد