شاخه‌ها

کیسه آبگرم نوزاد چیست و چه کاربردی دارد؟

کیسه آبگرم نوزاد چیست و چه کاربردی دارد؟

کیسه آبگرم نوزاد چیست؟ 

کیسه آبگرم نوزاد چه کاربردی دارد؟
کیسه آبگرم نوزاد را از کجا بخرم؟
قیمت کیسه آبگرم نوزاد چند است؟
کیسه آبگرم را بدون کاور پارچه ای بخرم یا با کاور پارچه ای؟
از کیسه آبگرم نی نی چه استفاده ای می شود؟
قیمت کیسه آبگرم در سایت دیجی کالا پایین تر است یا سایت های دیگر؟
از کیسه آبگرم به عنوان کمپرس آب ولرم بعد از واکسیناسیون نوزاد می شود استفاده کرد؟
کیسه آبگرم نوزاد از کجا بخرم؟

در این مقاله سعی خواهیم کرد به تمامی سوالات مادران عزیز در مورد کیسه آبگرم نوزاد پاسخ بدهیم


اغلب نوزادان در یکی دو ماه اول تولد دارای کولیک و دل درد می باشند، پیشنهاد می شود در زمان خرید سیسمونی نوزاد، کیسه آبگرم مخصوص نوزاد را تهیه نمایید تا در هنگام دل درد های شبانه او استفاده نموده و باعث آرام شدن فرزندتان شوید.

روش استفاده از  کیسه آبگرم نوزاد:

قبل از هرچیز پیشنهاد می کنیم از کیسه آبگرم نوزادی که دارای کاور پارچه ای یا مخملی است استفاده نمایید چراکه اگر دمای آب داخل کیسه آبگرم نوزاد بالا باشد، ممکن است دمای آن پوست بدن نوزاد را اذیت نماید و کاور پارچه ای یا مخملی بخوبی از پوست بدن نوزاد محافظت می نماید.

دمای آب حدود 60 درجه مناسب می باشد، از آبجوش برای نوزاد استفاده نکنید، قبل از ریختن آب درون کیسه آبگرم، می بایست کیسه آبگرم را داخل کاور پارچه ای یا مخملی قرار دهید، سپس درب پیچی کیسه آبگرم را باز نموده و با احتیاط و رعایت نکات ایمنی آب ولرم رو به داغ که حدوداً دمای 60 تا نهایتاً 70 درجه سانتیگراد داشته باشد را درون کیسه آبگرم نوزاد بریزید، بهتر است کیسه آبگرم را کاملاً پُر ننمایید، پس از آنکه کارِ ریختن آب درون کیسه تمام شد، درب پیچی کیسه آبگرم را کاملاً بسته و سفت نمایید و کیسه آبگرم را برگردانید و مطمئن شوید آبی که اطراف درب ریخته شده است از محفظه ی کنار درب پیچی خالی شود و سپس تست نمایید که آب از داخل کیسه آبگرم به بیرون نشتی نداشته باشد.

چنانچه از آب داغ برای داخل کیسه آبگرم استفاده می کنید، حتماً قبل از استفاده از کیسه، دمای سطح ان را با دست خود بسنجید تا بسیار داغ نبوده و باعث آسیب فرزندتان نشود و حتماً از کاور مخملی یا پارچه ای آن استفاده نمایید.


برای کاهش درد و درمان دل درد و کولیک نوزاد می بایست کیسه آبگرم را روی شکم و همینطور کمر نوزاد قرار دهید و به آرامی همزمان آن نواحی را ماساژ دهید.

پس از واکسیناسیون فرزندتان می توانید از کیسه محتوی آب ولرم استفاده نمایید و آن را بر روی محل واکسن کودکتان قرار دهید تا موجب آرامش او و ساکت شدن درد واکسن شود و همچنین به توزیع واکسن در تمام بدن نوزاد کمک نماید.

قیمت کیسه آبگرم نوزاد معمولاً در سایت های اینترنتی بهتر از مغازه ها و علی الخصوص داروخانه ها بفروش می رسد. سایز کیسه های آبگرم مخصوص نوزاد در اندازه های کوچک ، متوسط و بزرگ مخصوص نوزاد و کودک تولید می شود و هنگام خرید می بایست به اندازه آن دقت نمایید، کیسه های آبگرم نوزاد در سایت مای نی نی بزرگ هستند و علاوه بر نوزاد، مادر نیز می تواند برای دردهای زانو و همچنین دردهای دوران قائدگی استفاده نماید. از نظر قیمت نیز قیمت های مای نی نی بسیار پایین تر از قیمت های سایت های دیگر می باشد و درضمن تمامی کیسه آبگرم های موجود در مای نی نی دارای استاندارد می باشند.کیسه آبگرم نوزاد جز وسایل ضروری سیسمونی نوزاد می باشد و حتماً می بایست قبل از تولد نوزاد در چک لیست خرید سیسمونی قرار گیرد.

کیسه آبگرم و آبسرد قابل استفاده برای کودکان و بزرگسالان می باشد و با توجه به سایز آن براحتی می توانید در سفر و ... همراه خود داشته باشید، پیشنهاد می شود یک عدد کیسه آبگرم بصورت زاپاس همواره در کیف وسایل نوزاد خود داشته باشید تا چنانچه در بیرون از منزل به آن نیاز داشتید، نیازتان را برطرف نمایید.

نظرات بازدیدکنندگان