شاخه‌ها

انتخاب بهترین کوله پشتی مهد کودک

انتخاب بهترین کوله پشتی مهد کودک

کوله پشتی دخترانه پسرانه

کوله پشتی مهد

کوله پشتی های بچگانه جدید بهتر هستن یا قدیمی ها؟ جنس پارچه کوله پشتی مهد کودک چقدر باشد بهتر است؟ کوله پشتی بچه گانه کوچک بخرم یا بزرگ؟ کوله پشتی دخترانه چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ آیا رنگ کوله پشتی پسرانه مهم هست؟ و ده ها سوال و ویژگی دیگر ممکن است به ذهن شما خطور کند، سعی می کنیم در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم و تجربیاتمان را در اختیارتان بگذاریم.

از نیازهای ضروری دختر یا پسری که می خواهد به مهدکودک یا پیش دبستانی و مدرسه برود، داشتن یک کیف یا کوله پشتی بچه گانه جادار و محکم و متناسب با جثه اش می باشد تا بتواند تمامی وسایل مورد نیازش را داخل آن بگذارد.

 

ویژگیهای کوله پشتی خوب و مناسب کودکان

 

کوله پشتی پسرانه یا کوله پشتی دخترانه حتما باید سبک باشد . حتماً می بایست به اندازه کافی جادار باشد و دارای جیب باشد تا کودک دسترسی آسانتری به وسایل مورد نیازش داشته باشد.

کوله بچگانه باید دارای کیفیت بالا و به اندازه کافی بادوام و محکم باشد. از جمله مواردی که می بایست هنگام خرید کوله پشتی مهد یا کوله پشتی پیش دبستانی دقت نمایید جنس پارچه ی کوله و ضخامت مناسب آن و زیپ های کوله است، کوله هایی که از جنس میکروفایبر یا همان برزنتی می باشند معمولاً در مقابل ضربه و خط و خش مقاوم تر هستند، بهتر است سایز زیپ ها ریز نباشد چراکه زیپ های درشت تر دیرتر خراب می شوند و درضمن کودک براحتی می تواند زیپ را در دست بگیرد و آن را باز و بسته نماید.

از همه مهمتر کوله کودک می بایست دارای ایمنی بالا و استاندارد برای کودکان باشد تا به ستون فقرات کودک آسیب نرساند و باید رنگارنگ و جذاب باشد که کودک از داشتن کوله پشتی خود خوشحال و راضی باشد .

 

نکات مهم برای خرید کوله پشتی پیش دبستانی کودکان

 

تناسب کوله پشتی مهد بچگانه با جثه کودک :

اگر کودک جثه‌ی ریزتری داشته باشد، باید کوله‌ی کوچکتر و اگر درشت‌تر باشد باید کوله‌ی بزرگ‌تری برای او انتخاب کرد. به طور کلی هرچه کوله پشتی کوچکتر باشد، کنترل آن برای کودک راحت‌تر است و او راحت‌تر می‌تواند آن را حمل کند. اما باید توجه کرد این سایز آنقدر کوچک نباشد که وسایل مورد نیاز و نوشت افزار او در آن اصطلاحاً جا نشود. اما سعی کنید ارتفاع کوله پشتی بچگانه را برای استفاده مهدکودک و پیش دبستانی از 35 سانتیمتر فراتر نبرید.

 

وزن متناسب و تاحدالامکان سبک کوله پشتی بچگانه :

یکی از نکات برای خرید کوله پشتی دخترانه و کوله پشتی پسرانه وزن آن میباشد .

وزن کیف نباید آنقدر برای کودکان سنگین باشد و بتوانند وسایل داخل کوله را به همراه خود کوله پشتی براحتی حمل کنند بدون آنکه موجب آسیب ستون فقراتشان شود. کوله پشتی‌هایی که در حدود 200 الی 500 گرم وزن دارند با توجه به جثه‌ی کودک می‌توانند گزینه‌ی خوبی برای بچه‌های پیش دبستانی و مهدکودک باشند.

 

جنس بسیار محکم و بادوام کوله پشتی بچگانه :

جنس کوله پشتی دخترانه و کوله پشتی پسرانه باید بسیار باکیفیت باشد تا وسایلی داخل آن موجب آسیب به شانه ها و کمر کودک نشود. کودکانی که به تازگی مداد و ماژیک و رنگ در دسترس آن‌ها قرار گرفته است قابلیت مدیریت آن را ندارند و حتما رنگ و ماژیک را به لباس‌ها و کوله پشتی بچه و پوست صورتشان می‌زنند و بنابراین جنس کوله باید به گونه‌ای باشد که والدین بتوانند آن را به راحتی شستشو دهند و تمیز کنند.

 

بندهایی که روی شانه کودک قرار می گیرند بهتر است با پنبه پُر شده باشند تا استفاده از کوله روی دوش کودک راحتتر شود. فراموش نکنیم که تمام وزن کیف به طور مستقیم روی شانه های کودک سنگینی میکند.

 

دارای فضای مناسب برای قرار دادن وسایل درون کوله پشتی بچه ها :

فضای کوله پشتی پسرانه و کوله پشتی دخترانه در حدی باشد که وسایل کودک مهد و پیش دبستانی درونش جای بگیرد و حتماً دارای جیب و قسمت قرار دادن لیوان یا قمقمه باشد تا کودک دسترسی آسان تری به وسایل مورد نیازش داشته باشد.

نظرات بازدیدکنندگان