شاخه‌ها

راهنمای خرید شیشه شیر اونت اصل

راهنمای خرید شیشه شیر اونت اصل

 شیشه شیر نوزادی
همه چیز درباره شیشه شیر

جدیدترین و بهترین شیشه شیر نوزاد چیست؟

آیا شیشه شیرهای مدل 2022 با 2023 فرق دارند ؟

جدیدترین مدل شیشه شیر اونت کدام است؟

شیشه شیر اونت اصل یا قلابی؟ آیا باهم فرق خاصی دارند؟

شیشه شیر نوزاد بخرم یا نخرم؟ کاربردی دارد؟

شیشه شیر نوزاد ضدنفخ چیست؟

قیمت شیشه شیر اونت چقدر است؟ آیا محصولات اونت گران هستند یا خیر؟

محصولات برند فیلیپس اونت کجا تولید می شوند؟

چرا شیشه شیر نوزاد یکی از ضروری ترین وسایل سیسمونی نوزاد است؟

چرا اکثر نوزادان شیشه شیر اونت را بهتر از شیشه شیرهای دیگر می پذیرند؟

آیا سرشیشه ی شیشه شیر می تواند به دندان و لثه نوزاد آسیب بزند؟

در این مقاله سعی خواهیم کرد به تمام این سوالات پاسخ دهیم و ابهام های مادران عزیز را در مورد شیشه شیر نوزاد پاسخ دهیم، لطفاً حوصله نمایید و تا انتها بخوانید.

مطابق نظرسنجی و آمار سایت معتبر بیبی سنتر و همچنین سایت رسمی فیلیپس اونت بیش از 90% مادران در سراسر دنیا از شیشه شیرهای اونت راضی هستند، بنظر شما دلیل این رضایت بالا چیست؟

قبل از هرچیز باید به این نکته توجه نمایید که حتی اگر شیر کافی برای نوزادتان دارید و می خواهید خود فرزندتان را شیر بدهید و از شیر خشک استفاده ننمایید نیز به شیشه شیر نیاز پیدا خواهید کرد!

ازجمله دلایلی که ممکن است به شیشه شیر نیاز پیدا کنید عبارتند از :

1) چنانچه کارمند هستید و روزانه به سرکار می روید و یا کارمند نیستید و گاهی اوقات از منزل خارج می شوید نیز می توانید شیرِ خود را به کمک شیردوش بدوشید و درون شیشه شیر ریخته و در یخچال نگه داری نمایید تا کسیکه از فرزندتان نگه داری می نماید بتواند از شیرِ خودتان فرزند دلبندتان را تغذیه نماید.

2) ممکن است شیر شما زیاد باشد و بیش از نیاز نوزاد باشد، بنابراین می توانید شیرتان را بدوشید و در فواصلی که مشغول انجام کارهایتان هستید به کمک شیشه شیر اونت که دقیقاً عملکرد آن مانند سینه ی مادر است به فرزندتان شیر بدهید.

3) در بیرون از خانه و مکان های عمومی هم استفاده از شیشه شیر بسیار عالی و ساده تر است.

4) شیشه شیر اونت جهت دادن آب قند و نبات داغ و شیرخشت و دیگر نیازهای نوزاد در بدو تولد بسیار عالی است.

بنابراین باتوجه به دلایل بالا و تجربیات مادران، شیشه شیر یکی از وسایل ضروری سیسمونی نوزاد می باشد و می بایست هنگام خرید سیسمونی نوزاد مورد توجه قرار گیرد.

شیشه شیر اونت بدلیل شبیه سینه مادر بودنش و استفاده از جدیدترین تکنولوژی برای ضدنفخ بودن آن و همچنین کاملاً عاری بودن از مواد شیمیایی و همچنین بیسفنول آ و یا همان BPA بهترین گزینه برای انتخاب یک شیشه شیر عالی و بی عیب می باشد.

چرا شیشه شیر اونت  بهترین شیشه نوزاد میباشد ؟ 

شیشه شیر اونت دقیقاً به مانند سینه مادر طراحی شده است، البته نه فقط از نظر ظاهری! بلکه از نظر عملکرد برای نوزاد دقیقاً مانند سینه ی مادر است، یعنی به میزانی که نوزاد میمکد، شیر داخل دهانش می آید و نه بیش یا کمتر از نیازش به همین دلیل به شیشه شیر اونت نچرال می گویند. متاسفانه اکثر شیشه شیرها این ویژگی را ندارند یعنی یا بیشتر از نیاز نوزاد شیر را وارد دهان او می کنند و اصطلاحاً نوزاد را پرخور می کنند یا کمتر از نیاز نوزاد شیر داخل دهان او می آید و دائماً نوزاد در حال تلاش برای مکیدن و خوردن است تا نیازش برطرف گردد.

بنابراین جای هیچ نگرانی نیست و می توانید نوزادتان را هم از سینه خود و هم از شیشه شیر تغذیه نمایید و نگران این نباشید که اگر به شیشه شیر عادت کند دیگر سینه ی شما را نگیرد.

 آیا شیشه شیر اونت ضد نفخ است ؟

شیشه شیر نوزاد فیلیپس اونت به دلیل داشتن سوپاپ هوا کاملاً ضدنفخ می باشد و برخلاف اکثر شیشه شیرهای موجود در بازار با ورود هوا به داخل معده نوزاد موجب نفخِ نوزاد نمی گردد , فقط می بایست دقت نمایید سرشیشه را درون غلاف پلاستیکی مطابق فیلم موجود در سایت مای نی نی نصب نمایید و هنگام شیر دادن به نوزاد ، قسمت سوپاپ در سمت بالای شیشه شیر قرار گرفته باشد.

اغلب شیشه شیرهای معمولی بدلیل آنکه هوا را همراه شیر درون معده نوزاد وارد می کنند موجب دل درد و تشدید کولیک نوزاد می گردند.

شیشه شیرهای اونت کاملاً ارگونومیک هستند و نوزاد براحتی می تواند آن را در دست خود نگه دارد.

تفاوت شیشه پیرکس و طلقی ؟ 

اگر بخواهیم در مورد برند فیلیپس اونت صحبت کنیم، می توان گفت شیشه شیر پیرکس یا طلقی اونت باهم فرق خاصی ندارند، از نظر عملکرد و کارایی و کیفیت و ضدنفخ بودن و نچرال بودن یکسان هستند، شیشه شیرهای طلقی تا 120 درجه سانتیگراد مقاوم هستند و چنانچه با برس شیشه شیر اونت آنها را بشوئیم دچار خط و خش نخواهند شد، شیشه شیرهای پیرکس کمی سنگین هستند و حرارت جزئی شیشه را به دست نوزاد منتقل می کنند و احتمال شکستن آنها نیز وجود دارد.

شیشه شیرهای ساده اونت نسبت به شیشه شیرهای رنگی یا طرحدار اونت این مزیت را دارند که براحتی می توانید از کیفیت و وضعیت شیر داخل آن آگاه شوید، چنانچه شیر تغییر رنگ داده باشد قطعاً دیگر مناسب نوزاد نیست.

طراحی شیشه اونت به گونه ای هست که نوزاد به راحتی میتواند در دست بگیرد و تغذیه کند .

شستشوی شیشه های اونت بسیار راحت و ساده بوده و از چهار قسمت سرشیشه و غلاف و بدنه و درب شیشه تشکیل شده که همه را می بایست از هم جدا کرده و بعد از شستشو کاملاً خشک نموده و درست در جای خودش نصب نماییم. توصیه می شود از برس شیشه شور اونت برای شستن سرشیشه و شیشه شیر اونت استفاده نمایید.

برند فیلیپس اونت یک برند هلندی انگلیسی می باشد و محصولات خود را کارخانه هایش در کشورهای انگلستان، هلند، اندونزی و مالزی تولید می نماید.

 

باتوجه به رشد مداوم نوزاد، میزان شیر مورد نیاز او روز به روز بیشتر خواهد شد و شما می توانید تا 3 ماه اول از شیشه شیر 125 میل اونت برای نوزادتان استفاده نمایید و پس از آن از 260 میل اونت و همچنین می توانید باتوجه به نیاز فرزندتان سرشیشه را نیز تعویض نمایید، میزان خروجی سرشیشه های اونت با تغییر سایز، بیشتر می شوند. سرشیشه های سیلیکونی اونت در سایزهای 1 قطره، 2 قطره، 3 قطره و 4 قطره تولید می شوند و باتوجه به جثه و نیاز فرزندتان سرشیشه را می توانید تعویض نمایید.

سرشیشه های سیلیکونی اونت بسیار باکیفیت هستند و به هیچ عنوان به لثه و دندان کودکان آسیب وارد نمی کنند.

باوجود تکنولوژی فوق العاده شیشه شیرهای فیلیپس اونت و همچنین برند بودن آنها، قیمت مناسبی دارند و یکبار برای همیشه نیاز شما و فرزندتان را برطرف می کنند.

در بازار ایران شیشه شیرهای تقلبی اونت نیز وجود دارند، اگر به جعبه آنها دقت نمایید بجای کلمه AVENT کلماتی مانند AVEAT یا EVANT یا ... نوشته شده است. بنابراین زمان خرید باید مراقب افراد سودجو باشید. مای نی نی همواره اجناس اصلی را ارائه می نماید.

نظرات بازدیدکنندگان