شاخه‌ها

سودوکرم برای چی خوبه

سودوکرم برای چی خوبه

سودوکرم برای چی خوبه ؟

قیمت سودوکرم اصلی چقدر است؟ سودکرم را از کجا بخرم؟ کاربرد سودوکرم چیست؟ نحوه استفاده از سودوکرم چگونه است؟ سودوکرم برای نوزاد دختر یا پسر قابل استفاده است؟ سودوکرم برای لک و جوش صورت کاربرد دارد؟

مای نی نی در این مقاله سعی می کند تمامی اطلاعات و تجربیات 15 ساله خود را در اختیار شما قرار دهد

کرم ضد سوختگی سودوکرم اصل (Sudocrem) کرم سودوکرم اصل ایرلند چندین کاربرد مهم و خاص برای نوزدان و کودکان و حتی بزرگسالان دارد.

خاصیت های سودوکرم


سودوکرم اصل به راحتی و با سرعت احساس ناخوشایند سوختگی ناشی از ادرار نوزاد را از بین می‌برد و بهترین التیام دهنده‌ی جای پوشک نوزاد کرم سودوکرم است.


 کودکان و افراد بزرگسال هم که از اگزما مخصوصا با شروع فصل‌های سرد سال رنج می‌برند به کمک کرم سودوکرم اصل می‌توانند علاوه بر درمان آن در صورت استفاده‌ی مداوم سودوکرم اصل از بروز مجدد اگزما جلوگیری کنند.


درمان والتیام آفتاب سوختگی و همینطور سوختگی‌های سطحی که برای کودکان و بزرگسالان پیش می‌آید به کمک سودوکرم اصل تسکین پیدا می‌کند و بسرعت درمان می شود.


سوختن فقط با گرما نیست و سرما سوختگی حتی گاهی دردناک‌تر از آفتاب سوختگی است که باز هم کرم سودوکرم اصل می‌تواند کمک کننده باشد.


زخم بستر همانطور که اسمش هم ناخوشایند و ناراحت کننده است جزو مشکلاتی است که برای بیماران بستری شده در طولانی مدت پیش می‌آید که با استفاده از کرم سودوکرم اصل می‌توان هر روز بدن بیمار را ماساژ داد و کرم سودوکرم را بر روی محل زخم بستر مالید تا علاوه بر ترکیبات کرم سودوکرم، جابجایی هوا نیز از بروز یا افزایش زخم بستر جلوگیری کند، کرم سودوکرم اصل بخوبی میتواند زخم بستر را درمان نماید.


خاصیت درمانی کرم سودوکرم اصل برای درمان جوش صورت افراد بزرگسال و آکنه نوزاد و کودک : کرم سودوکرم ایرلند برای افراد کودک و بزرگسال که دارای جوش هستند مناسب است.

در ترکیبات کرم ضد عفونی کننده‌ی سودوکرم ایرلند اصل از پارافین مایع، موم و زینک اکساید استفاده شده است که به بالا بردن کیفیت کرم سودوکرم اصل کمک کرده است.

برای اطلاع از جزئیات و ترکیبات موجود در سودوکرم

به سایت دولتی دارو انگلستان مراجعه نمایید

سودوکرم

 روش استفاده از سودوکرم


برای استفاده از کرم سودوکرم نوزاد ایرلند باید دست‌ها تمیز و خشک باشد و لایه‌ی نازکی از کرم سودوکرم اصل بر روی پوست به صورت آرام و دورانی ماساژ داده شود و تا زمان برطرف شدن ناراحتی ادامه پیدا کند ولی استفاده از کرم سودوکرم اصل برای اطراف چشم، دهان و بینی توصیه نمی‌شود. با توجه به کاربردهای بیشمار کرم سوداکرم اصل وجود آن در منزل و در سیسمونی هر کودک لازم و ضروری است. همواره تاریخ انقضاء کرم سودوکرم اصل در سایت مای نی نی برخلاف بسیاری از سایت های دیگر ذکر گردیده تا مشتریان با خیال راحت خرید خود را ثبت نمایند. همواره کرم سودوکرم جدید در سایت مای نی نی قرار داده می شود. پیشنهاد می شود قوطی کرم سودوکرم اصلی را در جای خنک نگه داری فرمایید. مای نی نی بوسیله آزمون های بسیار فقط کرم سودوکرم اصل با کیفیت را ارائه می نماید و قیمت سودوکرم اصل در سایت مای نی نی همواره ارزانترین قیمت سودوکرم موجود در بازار ایران است.

روش تشخیص کرم سودوکرم اصلی از تقلبی:

کرم سودوکرم ایرلند نوزاد و کودک حتماً باید دارای پلمب باشد ، پلمب قوطی کرم سودوکرم ایرلندی نشانه باز نشدن و دست نخورده بودن محتویات کرم سودوکرم شما می باشد

کرم سودوکرم اصل نوزاد محصول کشور ایرلند می باشد و بهتر است از خرید سودوکرم هایی که روی آنها عربی نوشته شده است خودداری فرمایید

حتماً کرم سودوکرم اصل دارای بچ نامبر یا سری ساخت باشد که در کنار تاریخ انقضاء ذکر گردیده است

کرم سودوکرم ایرلند دارای تاریخ انقضا معتبر باشد

به خط بِرِیل روی کلمه سودوکرم اصل که بصورت حباب روی قوطی سودوکرم نوزاد می باشد دقت نمایید

سودوکرم

نظرات بازدیدکنندگان