قوانین و مقررات سایت

ارسال رایگان: چنانچه خرید شما بیش از 300 هزار تومان باشد، هزینه ارسال اجناستان بصورت پست سفارشی، رایگان خواهد بود.
----------------------------------------------

ارسال سفارش توسط پیک مخصوص شهر تهران می باشد و رایگان نیست و هزینه ارسال درب منزل و بر اساس مسافت دریافت خواهد شد( ارسال در روزهای غیر تعطیل انجام می شود و زمان ارسال در روزهای شنبه الی چهارشنبه در دو بازه زمانی 11:30 الی 16 و 17:30 الی 19:30 و در روزهای پنجشنبه 10:30 الی 12:30 ).

در صورت انصراف از سفارش ثبت شده تا قبل از ارسال اجناس: مشتریان عزیز میتوانند انصراف خود را از طریق شماره تلفن های ذکر شده در قسمت تماس با ما در سایت به اطلاع مسؤول سایت برسانند تا اقدام لازم برای برگشت مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری انجام شود.

در صورت انصراف از سفارش بعد از ارسال اجناس: اگر اتیکت روی اجناس برداشته نشده باشد امکانپذیر است. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک ، مشتری به مدت 7روز کاری از تاریخ تسلیم کالا به مصرف کننده حق انصراف دارد. در این صورت عین مبلغ دریافتی در اسرع وقت به مشتری مسترد می شود. تنها هزینه ای که مشتری باید بپردازد، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود
فرآیند بازپس فرستادن کالا می بایست توسط پست یا پیک معتبر و دارای مجوز صورت پذیرد.
شرایط عودت کالا چیست؟ 
تمامی کالاهای ارائه شده در سایت مای نی نی قبل از ارسال در 2 سری جداگانه مورد چک و بررسی فنی قرار میگیرند، ولی در صورت وجود ایراد تا 2 روز پس از دریافت کالا فرصت دارید تا با واحد پشتیبانی سایت مای نی نی تماس حاصل فرمایید و با تایید کارشناسان سایت مای نی نی بدون تغییر در بسته بندی و آسیب به کالا ، کالا را بهمراه تمام ملحقات و بدون جدانمودن اتیکت با همان روشی که کالا را دریافت نموده اید (پیک – پست پیشتاز – پست سفارشی ) به آدرس سایت مای نی نی ارسال نمایید تا محصول مورد نظر تعویض گردد. هزینه ارسال کالا در صورت تایید نقص فنی بر عهده سایت مای نی نی و بر اساس نرخ های مصوب در سایت می باشد.
توجه : نقص ها و ایرادهای فنی که در اثر استفاده نادرست مشتری محترم از کالا ایجاد شود، شامل این مورد نمی باشد.
در برگشت کالا جهت تعویض ویا انصراف از سفارش و یا بصورت مرجوعی، مسوولیت سالم بودن کالایی که بدست مای نی نی می رسد (توسط پست و یا پیک ) به عهده مشتری گرامی می باشد و لطفاً مانند ارسال اولیه، بخوبی بسته بندی گردد.
اقلامی که مشمول عودت کالا نمی شوند: جهت حفظ سلامتی شما مشتریان عزیز و فرزندانتان، عودت شیشه شیر، سرشیشه، پستانک، رابط شیردهی سینه، سوتین شیردهی مقدور نمی باشد
در ایام بیماری کرونا: جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی شما مشتریان عزیز و باتوجه به اینکه تمامی محصولات و اقلام ورودی به انبار مای نی نی مشمول قرنطینه 14 روزه و ضدعفونی می شوند امکان عودت کلیه منسوجات ( لباس، کلاه، پیشبند ... ) بدلیل مقدور نبودن ضدعفونی آنها ممکن نمی باشد لذا در زمان انتخاب البسه لطفاً به اندازه های هر لباس دقت نمایید.

  • قیمتهای اجناس در زمان ثبت سفارش و پرداخت مبلغ، معتبر است.
  • پیگیری مشکلات مربوط به پست به عهده فروشگاه اینترنتی مای نی نی می باشد.
  • لطفاً از تحویل گرفتن بسته های پستی مخدوش و پاره شده خودداری فرمایید.