شیشه شیر نوزاد 

زیرشاخه ها

 • شیشه شیر طلقی

  کدام شیشه شیر شبیه سینه مادر است؟

  این سوال رایج اکثر مامانها هست، مخصوصا مامانهایی که هم میخواهند خودشان به بچه شیر بدهند و هم فرزندشان از شیشه شیر تغذیه کند.

  اولین دلیل برای انتخاب یک شیشه شیر نوزاد خوب: حتماً ضد نفخ و کولیک باشد و واقعا هم این کار انجام بدهد، چرا که بسیاری از مارکهای موجود در بازار فقط ادعای این کار را دارند.

  دومین دلیل برای انتخاب: شیشه شیر بدون BPA (بیسفنول آ ) باشد شیشه شیرهایی که سیلیکونی هستند اگر مارک معتبری نباشند این امکان وجود دارد که در ساخت آنها از BPA استفاده شده باشد، BPA یک ماده سرطان زا است و مخصوصا برای پسربچه ها مشکلات عدیده ای در آینده ایجاد خواهد کرد، بنابراین در این مورد حتما از برندهای بسیار معتبر که تحت نظر سازمانهای بهداشت جهانی کار می کنند استفاده نمایید. معمولا شرکت ها برای شفاف کردن شیشه شیر به آن BPA و یا دیگر افزودنیهایی می زنند که به مرور برای سلامت کودک ایجاد خطر خواهد کرد.

  سومین دلیل برای انتخاب یک شیشه شیر نوزاد عالی: نچرال و یا طبیعی بودن شیشه شیر و سرشیشه آن است، شباهت ظاهری سرشیشه دلیل خوبی برای انتخاب یک شیشه شیر نیست، مسلماً نوزادی که تازه بدنیا آمده است هیچ سابقه ذهنی و شناختی از شکل سینه مادر ندارد! بنابراین شرکت هایی که سعی می کنند تنها با شبیه ساختن شکل ظاهری سرشیشه مانند سرکج بودن یا رنگ آن به مشتری بقبولانند که این شیشه شیر شبیه ترین شیشه به سینه مادر است تنها به فروش بیشتر فکر می کنند و نه چیز دیگر! اگر نوزاد بعد از یک یا دو ماه نیاز به شیشه شیر پیدا کند نیز مسلماً عملکرد شیشه شیری که کارکردش شبیه سینه مادر باشد و به میزانی که شیر میمکد داخل دهانش شیر بیاید و نه بیشتر و کمتر مهمتر است و بهتر آن را می پذیرد و اصطلاحاً آن را پس نمی زند. پس اصلاً بدنبال ظاهر آن نباشید.

  شیشه شیر نچرال چیست؟

  یکی از مشکلات تغذیه با شیشه شیر ، عادت کردن نوزاد و کودک به شیشه شیر است و ممکن است دیگر سینه مادر را قبول نکند. بسیاری از مادران به دلایل مختلف مجبور می شوند علاوه بر شیر خودشان به نوزاد شیر از طریق شیشه نیز بدهند.

  به عنوان مثال : 1- بعضی از مادران ترجیح می دهند در طول شب و وقتی نوزاد بیدار می شود و شیر میخواهد به او شیشه بدهند! و خود را گرفتار شیر دادن با سینه نکنند! و در طول روز از شیر خودشان به نوزاد بدهند 2- شیر برخی از مادران کفاف نوزاد و کودک شکمو! را نمی دهد و مادران مجبورند برای سیر کردن نوزاد به او شیر بوسیله شیشه بدهند، در عین حال نمی خواهند که نوزاد فقط از طریق شیشه تغذیه شود 3- در طول دوران شیر دادن، بدلیل روش ناصحیح شیر دادن و یا مسائل دیگر ، سرسینه مادر دچار زخم و التهاب می شود و شیر دادن در این زمان برای مادر امری عذاب آور می شود و ممکن است بنابر توصیه پزشک، مدتی شیر خود را بدوشد و از طریق شیشه ، نوزاد را تغذیه کند.

  بنابراین ممکن است در دوران تغذیه کودک مجبور به استفاده از شیشه شیر شوید ، پس چه بهتر است که از ابتدا شیشه ای را انتخاب نمایید که عملکردش به مانند سینه مادر باشد و نوزاد را دچار دوگانگی و یا عادت در تغذیه ننماید امروزه در دنیا برای رفع این مشکل شیشه هایی را طراحی و ساخته اند که عملکردی بسیار شبیه سینه مادر دارد و نوزاد می تواند بصورت هماهنگ از شیشه و سینه مادر تغذیه کند و هرگز به شیشه شیر عادت نمی کند. از ویژگیهای این شیشه شیرها ، سرشیشه به مانند سینه مادر است ، اما دقت کنید که هر سرشیشه پهن و مانند سینه مادری نچرال نیست. نچرال تنها شباهت نیست بلکه یک عملکرد واقعی است. در این شیشه ها، شیر به میزانی که کودک می مکد وارد دهان او می شود به مانند سینه مادر. سرشیشه ها و بطری های این شیشه شیرها بگونه ای طراحی شده که کمترین نفخ و کولیک ممکن را برای نوزاد در پی داشته باشد.

 • شیشه شیر پیرکس

  بهترین مارک ها و برندهای شیشه شیر پیرکس

 • سر شیشه نوزاد

  بهترین برند های سر شیشه نوزادی

 • برس شیشه شور نوزادی

  انواع برس کوچک و بزرگ مخصوص شیشه و سرشیشه و دیگر ظروف کودک

 • بهترین قندداغ و سرلاک...

  بهترین قندداغ خوری نوزاد و سرلاک خوری جدید نوزاد

 • شیردوش

   بهترین و پرکاربردترین شیردوش های ساده و پمپی

 • لباس بارداری و شیردهی

  انواع لباسهای بارداری و شیردهی مجلسی و راحتی

 • رابط سینه

  رابط سیلیکونی سینه برای شیردادن آسان و بدون درد به نوزاد

 • سوتین شیردهی

  سوتین مخصوص شیردادن نوزاد

 • بالش نوزاد و کودک

  انواع بالش مخصوص نوزاد و کودک

 • شیشه شیر اونت

   شیشه شیر اونت 

  مطابق نظرسنجی و آمار سایت معتبر بیبی سنتر و همچنین سایت رسمی فیلیپس اونت بیش از 90% مادران در سراسر دنیا از شیشه شیرهای اونت راضی هستند، بنظر شما دلیل این رضایت بالا چیست؟

  قبل از هرچیز باید به این نکته توجه نمایید که حتی اگر شیر کافی برای نوزادتان دارید و می خواهید خود فرزندتان را شیر بدهید و از شیر خشک استفاده ننمایید نیز به شیشه شیر نیاز پیدا خواهید کرد!

  ازجمله دلایلی که ممکن است به شیشه شیر نیاز پیدا کنید عبارتند از :

  1) چنانچه کارمند هستید و روزانه به سرکار می روید و یا کارمند نیستید و گاهی اوقات از منزل خارج می شوید نیز می توانید شیرِ خود را به کمک شیردوش بدوشید و درون شیشه شیر ریخته و در یخچال نگه داری نمایید تا کسیکه از فرزندتان نگه داری می نماید بتواند از شیرِ خودتان فرزند دلبندتان را تغذیه نماید.

  2) ممکن است شیر شما زیاد باشد و بیش از نیاز نوزاد باشد، بنابراین می توانید شیرتان را بدوشید و در فواصلی که مشغول انجام کارهایتان هستید به کمک شیشه شیر اونت که دقیقاً عملکرد آن مانند سینه ی مادر است به فرزندتان شیر بدهید.

  3) در بیرون از خانه و مکان های عمومی هم استفاده از شیشه شیر بسیار عالی و ساده تر است.

  4) شیشه شیر اونت جهت دادن آب قند و نبات داغ و شیرخشت و دیگر نیازهای نوزاد در بدو تولد بسیار عالی است.

  بنابراین باتوجه به دلایل بالا و تجربیات مادران، شیشه شیر یکی از وسایل ضروری سیسمونی نوزاد می باشد و می بایست هنگام خرید سیسمونی نوزاد مورد توجه قرار گیرد.

  شیشه شیر اونت بدلیل شبیه سینه مادر بودنش و استفاده از جدیدترین تکنولوژی برای ضدنفخ بودن آن و همچنین کاملاً عاری بودن از مواد شیمیایی و همچنین بیسفنول آ و یا همان BPA بهترین گزینه برای انتخاب یک شیشه شیر عالی و بی عیب می باشد.

  چرا شیشه شیر اونت را اغلب نوزادان میپسندند و براحتی قبول می کنند؟

  شیشه شیر اونت دقیقاً به مانند سینه مادر طراحی شده است، البته نه فقط از نظر ظاهری! بلکه از نظر عملکرد برای نوزاد دقیقاً مانند سینه ی مادر است، یعنی به میزانی که نوزاد میمکد، شیر داخل دهانش می آید و نه بیش یا کمتر از نیازش به همین دلیل به شیشه شیر اونت نچرال می گویند. متاسفانه اکثر شیشه شیرها این ویژگی را ندارند یعنی یا بیشتر از نیاز نوزاد شیر را وارد دهان او می کنند و اصطلاحاً نوزاد را پرخور می کنند یا کمتر از نیاز نوزاد شیر داخل دهان او می آید و دائماً نوزاد در حال تلاش برای مکیدن و خوردن است تا نیازش برطرف گردد.

  بنابراین جای هیچ نگرانی نیست و می توانید نوزادتان را هم از سینه خود و هم از شیشه شیر تغذیه نمایید و نگران این نباشید که اگر به شیشه شیر عادت کند دیگر سینه ی شما را نگیرد.

  شیشه شیر نوزاد فیلیپس اونت به دلیل داشتن سوپاپ هوا کاملاً ضدنفخ می باشد و برخلاف اکثر شیشه شیرهای موجود در بازار با ورود هوا به داخل معده نوزاد موجب نفخِ نوزاد نمی گردد , فقط می بایست دقت نمایید سرشیشه را درون غلاف پلاستیکی مطابق فیلم موجود در سایت مای نی نی نصب نمایید و هنگام شیر دادن به نوزاد ، قسمت سوپاپ در سمت بالای شیشه شیر قرار گرفته باشد.

  اغلب شیشه شیرهای معمولی بدلیل آنکه هوا را همراه شیر درون معده نوزاد وارد می کنند موجب دل درد و تشدید کولیک نوزاد می گردند.

  شیشه شیرهای اونت کاملاً ارگونومیک هستند و نوزاد براحتی می تواند آن را در دست خود نگه دارد.

  شیشه شیر پیرکس با طلقی چه فرقی دارد؟ اگر بخواهیم در مورد برند فیلیپس اونت صحبت کنیم، می توان گفت شیشه شیر پیرکس یا طلقی اونت باهم فرق خاصی ندارند، از نظر عملکرد و کارایی و کیفیت و ضدنفخ بودن و نچرال بودن یکسان هستند، شیشه شیرهای طلقی تا 120 درجه سانتیگراد مقاوم هستند و چنانچه با برس شیشه شیر اونت آنها را بشوئیم دچار خط و خش نخواهند شد، شیشه شیرهای پیرکس کمی سنگین هستند و حرارت جزئی شیشه را به دست نوزاد منتقل می کنند و احتمال شکستن آنها نیز وجود دارد.

  شیشه شیرهای ساده اونت نسبت به شیشه شیرهای رنگی یا طرحدار اونت این مزیت را دارند که براحتی می توانید از کیفیت و وضعیت شیر داخل آن آگاه شوید، چنانچه شیر تغییر رنگ داده باشد قطعاً دیگر مناسب نوزاد نیست.

  طراحی شیشه اونت به گونه ای هست که نوزاد به راحتی میتواند در دست بگیرد و تغذیه کند .

  شستشوی شیشه های اونت بسیار راحت و ساده بوده و از چهار قسمت سرشیشه و غلاف و بدنه و درب شیشه تشکیل شده که همه را می بایست از هم جدا کرده و بعد از شستشو کاملاً خشک نموده و درست در جای خودش نصب نماییم. توصیه می شود از برس شیشه شور اونت برای شستن سرشیشه و شیشه شیر اونت استفاده نمایید.

  برند فیلیپس اونت یک برند هلندی انگلیسی می باشد و محصولات خود را کارخانه هایش در کشورهای انگلستان، هلند، اندونزی و مالزی تولید می نماید.

   

  باتوجه به رشد مداوم نوزاد، میزان شیر مورد نیاز او روز به روز بیشتر خواهد شد و شما می توانید تا 3 ماه اول از شیشه شیر 125 میل اونت برای نوزادتان استفاده نمایید و پس از آن از 260 میل اونت و همچنین می توانید باتوجه به نیاز فرزندتان سرشیشه را نیز تعویض نمایید، میزان خروجی سرشیشه های اونت با تغییر سایز، بیشتر می شوند. سرشیشه های سیلیکونی اونت در سایزهای 1 قطره، 2 قطره، 3 قطره و 4 قطره تولید می شوند و باتوجه به جثه و نیاز فرزندتان سرشیشه را می توانید تعویض نمایید.

  سرشیشه های سیلیکونی اونت بسیار باکیفیت هستند و به هیچ عنوان به لثه و دندان کودکان آسیب وارد نمی کنند.

  باوجود تکنولوژی فوق العاده شیشه شیرهای فیلیپس اونت و همچنین برند بودن آنها، قیمت مناسبی دارند و یکبار برای همیشه نیاز شما و فرزندتان را برطرف می کنند.

  در بازار ایران شیشه شیرهای تقلبی اونت نیز وجود دارند، اگر به جعبه آنها دقت نمایید بجای کلمه AVENT کلماتی مانند AVEAT یا EVANT یا ... نوشته شده است. بنابراین زمان خرید باید مراقب افراد سودجو باشید. مای نی نی همواره اجناس اصلی را ارائه می نماید.

 • پستانک اونت

  پستانک 0 تا 6 ماه فیلیپس اونت

  پستانک 6 تا 18 ماه فیلیپس اونت

 • ست آغازین نوزادی

  مجموعه ای از شيشه شيرھا، پستانک، برس شيشه

 • کیسه نگهدارنده شیر

  کاملاً استریل جهت نگهداری شیر مادر

  مناسب خانم های شاغل و سفر و میهمانی

 • بالش شیردهی

  انواع بالش شیردهی نرم و لطیف نوزاد

 • حجاب و کاور شیردهی

  حجاب شیردهی باعث آسایش و امنیت مادر در هنگام شیر دادن به کودک خود می شود

  حجاب شیردهی بطور کامل کودک و مادر را می پوشاند

 • بالش بارداری مادر

  بالش مخصوص دوران بارداری مادر

 • گن بارداری و شکم بند...

  انواع گن و شورت مخصوص دوران حاملگی

  بهترین شکم بندها و فرم دهنده های باسن و شکم و ران بعد از زایمان

 • شیشه شیر سیلیکونی

  شیشه های شیر ساخته شده از سیلیکون

  قابل انعطاف و نشکن و ضد نفخ معده نوزاد

انواع شیشه  شیر نوزاد - شیشه شیر طلقی نوزاد، شیشه شیر پیرکس نوزاد، شیشه شیر کوچک نوزاد یا قنداغ  خوری  نوزاد , شیشه شیر شبیه سینه مادر

اولین دلیل برای انتخاب یک شیشه شیر نوزاد خوب: حتماً ضد نفخ و کولیک باشه و واقعا هم این کار انجام بدهد، چراکه بسیاری از مارکهای موجود در بازار فقط ادعای این کار را دارند، دومین دلیل برای انتخاب شیشه شیر نوزاد: شیشه شیر نوزاد بدون BPA (بیسفنول آ ) باشد، شیشه شیرهایی که سیلیکونی هستند اگر مارک معتبری نباشند این امکان وجود دارد که در ساخت آنها از BPA استفاده شده باشد... BPA یک ماده سرطان زاست و مخصوصا برای پسربچه ها مشکلات عدیده ای در آینده ایجاد خواهد کرد، بنابراین در این مورد حتما از برندهای بسیار معتبر که تحت نظر سازمانهای بهداشت جهانی کار می کنند استفاده نمایید. معمولا شرکت ها برای شفافیت بیشترِ شیشه شیر نوزاد به آن BPA و یا دیگر افزودنیهایی می زنند که به مرور برای سلامت کودک ایجاد خطر خواهد کرد. سومین دلیل برای انتخاب شیشه شیر نوزاد عالی: نچرال و یا طبیعی بودن شیشه شیر و سرشیشه آن است. شبیه بودن ظاهری سرشیشه دلیل خوبی برای انتخاب یک شیشه شیر نوزاد نیست، مسلماً نوزادی که تازه بدنیا آمده است هیچ سابقه ذهنی و شناختی از شکل سینه مادر ندارد! بنابراین شرکت هایی که سعی می کنند تنها با شبیه ساختن شکل ظاهری سرشیشه شیشه شیر نوزاد مانند سرکج بودن یا رنگ آن به مشتری بقبولانند که این شیشه شیر شبیه ترین شیشه به سینه مادر است تنها به فروش بیشتر فکر می کنند و نه چیز دیگر! اگر نوزاد بعد از یکی دو ماه نیاز به شیشه شیر پیدا کند نیز مسلماً عملکرد شیشه شیری که کارکردش شبیه سینه مادر باشد و به میزانی که شیر میمکد ، داخل دهانش شیر بیاید و نه بیشتر و کمتر مهمتر است و بهتر آن را می پذیرد و اصطلاحاً آن را پس نمی زند. پس اصلاً بدنبال ظاهر شیشه شیر نوزاد نباشید. شیشه شیر نچرال چیست؟ یکی از مشکلات تغذیه با شیشه شیر نوزاد ، عادت کردن نوزاد و کودک به شیشه شیر است و ممکن است دیگر سینه مادر را قبول نکند. بسیاری از مادران به دلایل مختلف مجبور می شوند علاوه بر شیر خودشان به نوزاد شیر از طریق شیشه نیز بدهند به عنوان مثال : 1- بعضی از مادران ترجیح می دهند در طول شب و وقتی نوزاد بیدار می شود و شیر میخواهد به او شیشه بدهند! و خود را گرفتار شیر دادن با سینه نکنند! و در طول روز از شیر خودشان به نوزاد بدهند 2- شیر برخی از مادران کفاف نوزاد و کودک شکمو! را نمی دهد و مادران مجبورند برای سیر کردن نوزاد به او شیر بوسیله شیشه شیر بدهند، در عین حال نمی خواهند که نوزاد فقط از طریق شیشه شیر تغذیه شود 3- در طول دوران شیر دادن، بدلیل روش ناصحیح شیر دادن و یا مسائل دیگر ، سرسینه مادر دچار زخم و التهاب می شود و شیر دادن در این زمان برای مادر امری عذاب آور می شود و ممکن است بنابر توصیه پزشک، مدتی شیر خود را بدوشد و از طریق شیشه شیر ، نوزاد را تغذیه کند. بنابراین ممکن است در دوران تغذیه کودک مجبور به استفاده از شیشه شیر شوید ، پس چه بهتر است که از ابتدا شیشه ای را انتخاب نمایید که عملکردش به مانند سینه مادر باشد و نوزاد را دچار دوگانگی و یا عادت در تغذیه ننماید امروزه در دنیا برای رفع این مشکل شیشه هایی را طراحی و ساخته اند که عملکردی بسیار شبیه سینه مادر دارد و نوزاد می تواند بصورت هماهنگ از شیشه و سینه مادر تغذیه کند و هرگز به شیشه شیر عادت نمی کند. از ویژگیهای این شیشه شیر ها ، سرشیشه به مانند سینه مادر است ، اما دقت کنید که هر سرشیشه پهن و مانند سینه مادری نچرال نیست. نچرال تنها شباهت نیست بلکه یک عملکرد واقعی است. در این شیشه ها، شیر به میزانی که کودک می مکد وارد دهان او می شود به مانند سینه مادر. سرشیشه ها و بطری های این شیشه شیرها بگونه ای طراحی شده که کمترین نفخ و کولیک ممکن را برای نوزاد در پی داشته باشد. شیشه شیر فیلیپس اونت انگلستان یکی از بهترین شیشه شیرهای نچرال و طبیعی دنیاست. در فروشگاه اینترنتی مای نی نی سلامتی نوزاد و بهترین کیفیت شیشه شیر نوزاد تنها اولویت ماست.

شیشه شیر نوزاد