لباس نوزاد و کودک 

زیرشاخه ها

 • لباس دخترانه

  لباس های دخترانه رنگارنگ و شاد هستند همانند خود شاهدخت های زندگیتان پر از شور و شوق و بامزه و دلنشین همانند خردسالی دختران. لباس دخترانه مای نی نی نخی می باشد. بهتر است از لباس های بچه گانه نخی استفاده نمایید چرا که مانع عرق کردن و بالا رفتن دمای بدن بچه می شود همچنین این لباس ها باتوجه به نخی بودنشان میزان جذب بالایی دارند و به فرایند تعریق بچه کمک می کنند. مای نی نی سعی نموده است لباس های دخترانه درجه یک را با بالاترین کیفیت تهیه نماید. مای نی نی هرگز لباس های نوزادی و بچه گانه فیک و درجه دو و سه را به مجموعه خود اضافه نخواهد کرد. همچنین همواره تلاش خواهیم کرد تا لباس های نوزاد و کودک دخترانه با منصفانه ترین قیمت و پاییین ترین قیمت بازار پوشاک بچه گانه خدمت شما همراهان عزیز عرضه گردد. برای شستشو لباس دخترانه بهتر است آنها را پشت و رو نمایید و در دمای کمتر از 30 درجه لباس بچه گانه را شستشو نمایید. پیشنهاد می نماییم جهت حفظ لباس های زیبای فرزندتان به هنگام غذا خوردن یا دادن قطره های ویتامین نوزاد یا دارو و همچنین هنگام بازی با شن، خمیرهای بازی یا نقاشی و کارهای مهدکودک از پیشبند دخترانه که در فروشگاه مای نی نی موجود است استفاده نمایید. پیشبندهای لباسی دخترانه بخوبی از کثیف شدن لباس بچه محافظت می نمایند.راحت بودن یکی از ویژگی های مهم لباس دخترانه است که در طراحی های جدید لباس های بچه گانه و لباس دخترانه جدید 2022 و لباس دخترانه 2023 به آن بسیار توجه شده است، اما بیش از هرچیزی در زمان انتخاب یک لباس دخترانه جدید برای فرزندتان باید به جنس و کیفیت لباس دخترانه بیرونی یا لباس دخترانه راحتی که می خواهید خریداری نمایید توجه کنید، چنانچه جنس لباس دخترانه مورد پسندتان نخی است و یا اکثر الیاف استفاده شده در آن پنبه است و مقدار بسیار جزئی پلی استر یا اصطلاحاً پلاستیک دارد، بسیار عالی انتخاب کرده اید، علی الخصوص در فصل تابستان لباس نخی دخترانه کمک فوق العاده ای به تعریق بهتر و پایین نگه داشتن دمای بدن فرزندتان می کند و در کل هرچه میزان نخ پنبه لباس دخترانه بیشتر باشد، سازگاری بهتری با پوست فرزندتان دارد. مطمئناً شما نیز به این تجربه دست یافته اید که لباس گران قیمت دخترانه الزاماً کیفیت بسیار عالی نخواهد داشت و برای خرید یک لباس با کیفیت عالی و در عین حال قیمت مناسب و بصرفه جستجو نمایید، سایت مای نی نی در طول 15 سال تجربه فروش خود و با استفاده از نظرات مادران باتجربه گرامی که بهترین منتقد و کارشناس در خرید وسایل و لباس کودک هستند و همچنین با ارتباط مستقیم با تولید کنندگان خارجی و واردکنندگان اصلی و همچنین تولیدکنندگان داخلی و کارگاه های مختلف و حذف واسطه ها بهترین لباس های دخترانه و لباس های پسرانه را با ارزانترین قیمت برای شما تهیه و ارائه نموده است. انواع مدل لباس دخترانه مانند لباس دخترانه بیرونی، لباس دخترانه ساده، مایو دخترانه، لباس دخترانه راحتی، لباس دخترانه تابستانی و خنک، لباس دخترانه برای عید، لباس دخترانه اسپرت و لباس دخترانه گرم و زمستانی ارزان قیمت و باکیفیت در سایت مای نی نی سرشاخه اول قرار داده شده است و عکس و فیلم لباس از زوایای مختلف قرار داده شده است تا بخوبی از جنس و کیفیت آن مطلع شوید. شما می توانید با استفاده از ارسال رایگان مای نی نی لباس دخترانه و لباس پسرانه و دیگر وسایل نوزاد را خرید نمایید و به سرعت دریافت نمایید.

 • لباس پسرانه

  لباس های پسرانه رنگارنگ و هیجان انگیز هستند همانند خود شاهزاده های زندگیتان پر از شور و شوق و بامزه و دلنشین همانند خردسالی پسران.

  لباس پسرانه مای نی نی نخی می باشد. بهتر است از لباس های بچه گانه نخی استفاده نمایید چرا که مانع عرق کردن و بالا رفتن دمای بدن بچه می شود همچنین این لباس ها باتوجه به نخی بودنشان میزان جذب بالایی دارند و به فرایند تعریق بچه کمک می کنند. مای نی نی سعی نموده است لباس های پسرانه درجه یک را با بالاترین کیفیت تهیه نماید. مای نی نی هرگز لباس های نوزادی و بچه گانه فیک و درجه دو و سه را به مجموعه خود اضافه نخواهد کرد. همچنین همواره تلاش خواهیم کرد تا لباس های نوزاد و کودک پسرانه با منصفانه ترین قیمت و پاییین ترین قیمت بازار پوشاک بچه گانه خدمت شما همراهان عزیز عرضه گردد. برای شستشو لباس پسرانه بهتر است آنها را پشت و رو نمایید و در دمای کمتر از 30 درجه لباس بچه گانه را شستشو نمایید. پیشنهاد می نماییم جهت حفظ لباس های زیبای فرزندتان به هنگام غذا خوردن یا دادن قطره های ویتامین نوزاد یا دارو و همچنین هنگام بازی با شن، خمیرهای بازی یا نقاشی و کارهای مهدکودک از پیشبند پسرانه که در فروشگاه مای نی نی موجود است استفاده نمایید. پیشبندهای لباسی پسرانه بخوبی از کثیف شدن لباس بچه محافظت می نمایند.

 • لباس نوزادی

  انتخاب لباس نوزاد

  لباس های نوزادی به دو دسته تقسیم می شوند، 1- لباس های زیر نوزادی  2- لباسهای رو یا بیرونی نوزادی . بهتر است لباس نوزادی که به عنوان لباس زیر استفاده می گردد کاملاً نخی باشد چراکه پوست لطیف بدن نوزاد احتمال دارد به الیاف پلاستیکی یا مصنوعی دیگر حساسیت نشان دهد. به علاوه ممکن است در اثر تعریق زیاد، پوست او عرق سوز شود. پس در انتخاب لباس مخصوصا لباس‌های زیر نوزادی که مستقیم با تن نوزاد در ارتباط هستند صرفه جویی را کنار بگذارید و فقط به انتخاب جنس خوب و نخی فکر کنید. برای لباس‌های رویی می‌توانید تا دلتان می‌خواهد لباس‌های بامزه و رنگی را انتخاب کنید. لباس نوزاد یا باید 100 درصد کتان باشد یا درصد بالایی از آن را داشته باشد. توجه کنید، حتما قبل از لباس پوشاندن به نوزاد، لباس را یک‌بار بشویید. بهتر است برای حفظ پارچه لباس نوزاد، آن را در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد بشوئید.

  ناخنگیر مخصوص نوزاد 

  فین گیر نوزاد 

  کلاه تابستانی و زمستانی نوزاد

 • لباس لی بچه گانه

  لباس لی دخترانه و پسرانه

 • لباس تابستانی بچه گانه

  لباس خنک بچه گانه

 • ست لباس بیمارستانی نوزاد

  ست لباس بیمارستانی نوزاد چیست؟

  پوشش نوزاد کاملاً با یک کودک تفاوت دارد، برای پوشش نوزاد تازه متولد شده به لباس هایی نیاز دارید که بعداً برای کودک خود، مانند آنها را استفاده نخواهید کرد مانند دستکش نخی، پیشبند نخی، قنداق نوزاد و ...

  در بین لباس های بسیار زیاد نوزاد مانند بادی و بلوز جلو دکمه دار و شلوار و ... عنوان ست لباس بیمارستانی نوزاد بسیار متداول شده است

  ست بیمارستان نوزاد چیست و شامل چه تکه هایی می شود؟

  ست لباس بیمارستانی نوزاد دخترانه و پسرانه بصورت متداول شامل سرهمی، پتوی نوزاد سبک، دستکش، کلاه، پاپوش و پیشبند می باشد که می توانید بصورت پک و یا جدا خریداری نمایید، قیمت آنها بصورت پک یا جدا جدا چندان تفاوتی ندارد و آنچه روی قیمت این محصول اثر گذار است، کیفیت پارچه آن و نحوه دوخت آن می باشد. به علت حساس بودن پوست نوزاد تازه متولد شده پیشنهاد می کنیم برای خرید ست لباس بیمارستانی نوزاد ، پارچه های 100% پنبه و یا نخی هایی که درصد بسیار کمی پلی استر دارند را انتخاب نمایید تا فرزندتان دچار حساسیت های پوستی نشود.

  این ست معمولاً در 15 روز اول تولد فرزندتان استفاده می شود و باتوجه به اینکه رشد نوزاد در 3 ماه اول بسیار زیاد است، عملاً دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد

  چرا این ست لباس به ست بیمارستانی نوزاد معروف شده است؟ به این علت که این ست در بدو تولد و از همان بیمارستان که زایمان صورت گرفته و نوزاد متولد شده است مورد استفاده قرار می گیرد و درواقع اولین لباس های نوزاد دلبندتان می باشد

  شما می توانید علاوه بر این لباس از بلوز جلو دکمه دار و شلوار نیز برای فرزندتان استفاده نمایید، به این علت که معمولاً در 10 روز اول تولد هنوز بند ناف نوزاد جدا نشده است برای تعویض راحت تر لباس نوزاد، بلوز جلو دکمه دار یا همان مانتو نوزاد پیشنهاد می شود تا برای فرزندتان استفاده نمایید.

  در دو ماه اول تولد میزان تعویض لباس نوزاد بسیار زیاد است و در زول روز گاهی تا 4-5 بار مجبور می شوید لباس های نوزاد را تعویض نمایید بنابراین 2 یا 3 دست لباس حداقل برای 2-3 ماه اول نیاز دارید و پیشنهاد می شود تعویض لباس های نوزاد را روی زیرانداز مخصوص تعویض نوزاد انجام دهید.

  پرمصرف ترین وسایل نوزاد در 6 ماه اول زندگی شامل خشک کن نوزاد، کرم ضد سوختگی سودوکرم، پتو نوزاد، زیرانداز تعویض نوزاد، پیشبند نخی، سرهمی نوزاد و کلاه نوزاد می شود

  با توجه به نیاز نوزاد و اینکه مدت زمان زیادی طول می کشد تا نوزادی که 9 ماه با دمای بدن مادر اخت گرفته است به دمای محیط عادت کند، شما نیاز به 2 عدد پتوی ضخیم تر نیز دارید تا در زمان شستشوی یکی از پتوها از پتوی دیگر استفاده نمایید.

  برخی از مادران ترجیح می دهند برای بدو تولد و تا قبل از دوماهگی بجای کلاه کشی از کلاه بندی استفاده نمایند

 • تیشرت و شلوارک بچگانه

  لباس بچه گانه مای نی نی نخی می باشد. به علت گرم بودن هوا در بهار و تابستان بهتر است از لباس های بچه گانه نخی استفاده نمایید چرا که مانع عرق کردن و بالا رفتن دمای بدن بچه می شود همچنین این لباس ها باتوجه به نخی بودنشان میزان جذب بالایی دارند و به فرایند تعریق بچه کمک می کنند. مای نی نی سعی نموده است لباس های بچگانه درجه یک را با بالاترین کیفیت تهیه نماید. مای نی نی هرگز لباس های بچه گانه فیک و درجه دو و سه را به مجموعه خود اضافه نخواهد کرد. همچنین همواره تلاش خواهیم کرد تا لباس های بچه گانه با منصفانه ترین قیمت و پاییین ترین قیمت بازار پوشاک بچه گانه خدمت شما همراهان عزیز عرضه گردد. برای شستشو لباس بچه گانه بهتر است آنها را پشت و رو نمایید و در دمای کمتر از 30 درجه لباس بچه گانه را شستشو نمایید. پیشنهاد می نماییم جهت حفظ لباس های زیبای فرزندتان به هنگام غذا خوردن یا دادن قطره های ویتامین یا دارو و همچنین هنگام بازی با شن، خمیرهای بازی یا نقاشی و کارهای مهدکودک از پیشبند مناسب نوزاد و کودک که در فروشگاه مای نی نی موجود است استفاده نمایید. پیشبندهای لباسی بخوبی از کثیف شدن لباس بچه محافظت می نمایند. لباس بچه گانه تابستانی جدید با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت لباس بچه در سایت لباس بچه مای نی نی موجود است و می توانید لباس تیشرت و شلوارک بچه گانه را خرید و با ارسال رایگان مای نی نی دریافت نمایید.

 • سرهمی نوزاد و کودک

  انواع سرهمی های گرم نوزاد و کودک

  انواع سرهمی مخمل نوزاد و کودک

  انواع سرهمی نخی نوزاد و کودک

 • ست لباس نوزادی و کودک

  لباس نوزادی و کودک و لباس بچه گانه مای نی نی شامل لباس زیردکمه دار نوزادی و شلوار نوزادی و بلوز و شلوار بچه گانه و کت و شلوار بچه گانه و سرهمی و کلاه نوزاد و ست تیشرت و شلوارک دخترانه و پسرانه و لباس های تابستانی بچه گانه و لباس زمستانی نوزاد و کودک و بچه گانه می باشد. علاوه بر ست لباس راحتی نوزاد و بچه گانه ست های لباس مهمانی و مجلسی و بیرونی بچه گانه و نوزادی موجود می باشد. برای خرید لباس ست تابستانی و زمستانی دخترانه و پسرانه در سایت مای نی نی کافی است آنها را به سبد خرید خود اضافه نموده و مراحل ثبت و پرداخت را کامل نمایید. تلاش نموده ایم قیمت لباس بچه گانه و نوزاد و همچنین لباس های دخترانه و لباس های پسرانه زمستانی و تابستانی جهت قدردانی از همراهی شما عزیزان به کمترین و منصفانه ترین قیمت و زیر قیمت بازار و فروشگاه ها ارائه گردد. لباس های نوزادی باتوجه به اینکه در یکسال اول نوزاد نیاز به تعویض های مکرر لباس های نوزاد می باشد پیشنهاد می شود برای هر سن نوزاد چندین دست تهیه شود. لباس های بچه گانه و لباس های نوزاد موجود در مای نی نی از بین بهترین برندها و باکیفیت ترین لباس های نوزاد و کودک ایرانی و خارجی انتخاب شده اند تا در عین داشتن دوام و دوخت و چاپ عالی قیمت بسیار مناسبی داشته باشند. باتوجه به اینکه لباس های نخی نوزاد و کودک ضدحساسیت هستن و به پوست کودک آسیبی نمی رسانند، مای نی نی سعی نموده است لباس های باکیفیت نخی را ارائه نماید. برای شستشو لباس بچه گانه و لباسهای نوزاد بهتر است در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد شسته شوند. برای نوزاد تا 2 سال لباس زیردکمه دار که اصطلاحاً لباس بادی گفته می شوند بهترین لباس هستند. برای لباس تابستانی دخترانه و پسرانه لباس های سرهمی شورتی و رامپر نوزاد و کودک و تیشرت و شلوارک بچه گانه موجود می باشد. لباس های زمستانی بچه گانه و لباس زمستانی پسرانه و دخترانه داخل کرک و کاپشن و لباس بافتنی در سایت مای نی نی موجود می باشد .برای انتخاب راحت تر سایز لباس نوزاد و کودک در پایین صفحه هر محصول که باز می نمایید جدول سایز لباس نوزاد و کودک قرار داده شده و بهتر است لباس سایز مورد نظرتان را با یکی از لباس های کودک خود مقایسه نمایید. اندازه ها و سایزهای پیشنهادی لباس های بچه گانه و دخترانه و پسرانه مطابق اندازه ها و سایز لباس بچه ایرانی بصورت استاندارد قرار داده شده است. ست لباس بیمارستانی نوزاد مخصوص بدو تولد نوزاد و زمان زایمان و بیمارستان نیز بصورت ست و تک موجود می باشد. برای نگهداری و جمع آوری بهتر لباس بچه گانه بهتر است از چوب لباسی استفاده نمایید. چوب لباسی نیز در سایت مای نی نی سرشاخه ششم موجود است.

 • لباس گرم نوزاد و کودک

  لباس گرم بچگانه

 • رامپر بچگانه

  انواع رامپر ( سرهمی شورتی ) بچگانه

  مناسب دختر و پسر

  نخی و بسیار شیک

 • لباس زیردکمه دار نوزاد

  انواع لباس زیردکمه دار رکابی،آستین کوتاه، آستین بلند نوزاد و کودک و بچه گانه

  لباسهای زیردکمه دار اصطلاحاً بادی نامیده می شوند در فروشگاه اینترنتی مای نی نی انواع بادی نوزاد در طرح و رنگ های متنوع و از سایز صفر و بدو تولد نوزاد تا سایز 4 سال موجود می باشد.

  لباس های زیردکمه دار بچه گانه مای نی نی نخی و ضدحساسیت می باشند. می توانید لباس بادی نوزاد و کودک را باتوجه به سایز و رنگ دلخواهتان انتخاب نمایید.

  لباس های نوزادی ایرانی و خارجی بصورت متنوع موجود است.

 • لباس بافتنی بچه گانه

  انواع لباس های بافتنی نوزاد و کودک باکیفیت و شیک

 • لباس بچه ایرانی

  لباس نوزاد و کودک ایرانی با کیفیت عالی

 • لباس آی لاو

  لباس سیسمونی نوزاد کودک بدو تولد تا دو سال

 • لباس نوزاد دختر جدید...

  بهترین لباس نوزاد دخترانه جدید 1401 انتخاب شده توسط مادران
  در میان این همه مارک لباس نوزاد دخترانه و تجربیات فراوان مادران در مورد جنس لباس نوزاد دختر و لباس تکه ای دخترانه که مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب تکه های  مورد نیاز برای لباس سیسمونی نوزاد دختر و همچنین انتخاب مارک لباس نوزادی دخترانه را بسیار سخت کرده است.
  کدام مارک لباس نوزاد دختر بهتر است؟ کیفیت کدام برند تولیدی لباس نوزادی دختر از بقیه بهتر است؟ کدام تکه های لباس نوزاد دخترانه را بگیرم؟ کدام لباس دخترانه ضروری نیست و بعداً می توانم بخرم؟ مدل های جدید لباس نوزاد دخترانه سال 2022 و  لباس جدید نوزاد دختر سال 2023 چیست؟ لباس نوزاد دخترونه چه رنگی بخرم؟
  اینها و بسیاری سوالات دیگر در زمینه خرید لباس نوزاد دخترانه، از جمله پرسش های مادران هنگام خرید سیسمونی نوزاد دختر است.
  برند لباس نوزاد دخترانه ایرانی بسیار زیاد است مانند دانالو،  به آوران، جونیورز، نیلی و مارک لباس نوزاد دختر خارجی کارترز و مادرکر معروف و معتبر هستند، هم ایرانی ها و هم خارجی ها لباس های دخترانه باکیفیتی تولید می کنند، بهترین لباس نوزاد دخترانه راحتی لباسی است که کاملا نخ پنبه ای باشد، لباس ایرانی مارک جونیورز کاملا نخ پنبه ای است و ضخامت مناسبی برای چهار فصل دارد و مارک به آوران هم نخی هست اما کمی ضخیم است و برندهای خارجی هم نخی هستند، اکثر برندها مدعی هستند که لباس نوزادی دختر کاملا نخی تولید می کنند اما واقعیت این هست که اکثر آنها از یک مقدار جزئی مانند 5٪ تا 80٪ الیاف پلی استر به الیاف پنبه در هنگام پارچه بافی اضافه نموده اند تا پارچه حالت کشسانی داشته باشد و چاپ بهتری بگیرد و از همه مهم تر ارزان تر برای تولید کننده باشد. هرچه میزان پلی استر پارچه لباس نوزاد دخترانه کمتر باشد بهتر است و احتمال اینکه حساسیت کمتری برای پوست نوزاد ایجاد نماید کمتر می شود.
  برای لباس سیسمونی نوزاد دختر چه تکه هایی بخرم؟ کدام تکه ها را نخرم؟
  لباس نوزاد جعبه ای بخریم یا لباس نوزاد باز؟
  اینکه بصورت جعبه ای بخرید یا باز فرقی ندارد، نکته مهم خرید لباس سیسمونی نوزاد برای خریدار این است که برای او بصرفه باشد و باتوجه به خرید یک لباس باکیفیت پول کمتری پرداخت کند.
  برای لباس سیسمونی نوزاد دختر معمولاً این آیتم ها را خریداری می کنند : سرهمی نوزاد ، کلاه کشی نوزاد، بلوز آستین کوتاه یا بلند، رکابی، دستکش نخی نوزاد، بلوز جلو دکمه دار یا همان مانتو نوزاد، شلوار نوزاد، شورت عینکی نوزاد، پیشبند نوزاد، کلاه بندی نوزاد، روسری نوزاد، بادی رکابی نوزاد (به لباس زیر دکمه دار بادی می گویند) ، بلوز آستین بلند زیر دکمه دار یا همان بادی بلند نوزاد، بلوز آستین کوتاه زیر دکمه دار یا همان بادی کوتاه نوزاد، شلوار جوراب دار نوزاد و پاپوش نوزاد.
  با توجه به اینکه لباس های بادی نوزاد یا همان زیر دکمه دارها بخوبی پهلوی نوزاد را می پوشانند و هنگام بغل کردن نوزاد یا تکان های خود نوزاد مانع از بالا رفتن لباس نوزاد می شوند، برای نوزاد بسیار عالی و ضروری هستند بنابراین می توانید بلوز آستین کوتاه و بلوز آستین بلند ساده و رکابی را تا قبل از یک یا دو سالگی تهیه ننمایید و صرفا بادی ها را تهیه نمایید ، سرهمی نوزاد نیز ضروری است چراکه هم بدن نوزاد را خوب می پوشاند و هم جلوه ی خوبی به نوزاد می دهد، کلاه نوزاد نیز به جهت گرم نگه داشتن سر نوزاد ضروری است، شلوار نوزاد دخترانه بیش از هر لباس دیگری مورد استفاده قرار می گیرد مخصوصا در ماه های اول و اگر پوشک نوزاد نشتی داشته باشد که بسیار نیاز خواهید داشت، دستکش نوزاد دخترانه مانع از آن می شود که نوزاد با ناخن هایش صورتش را زخمی کند، مانتو نوزاد را روی بادی کوتاه یا بادی رکابی نوزاد می پوشانند و بخوبی بدن نوزاد را گرم نگه میدارد. قطره های ویتامین نوزاد و قطره آهن نوزاد می توانند لباس نوزاد را کثیف کنند و همچنین نوزاد پس از شیر خوردن ممکن است کمی شیر بالا بیاورد و لباسش کثیف شود و باتوجه به گران شدن قیمت لباس نوزاد بهتر است از پیشبندهای نوزادی استفاده نمایید ، پیشبند نخی نوزاد مانع کثیف شدن لباس نوزاد می شود و قیمت های بسیار کمتر نسبت به لباس های نوزاد دارند.
  سایزبندی لباس نوزاد چیست؟
  سایز مناسب لباس نوزاد چیست؟
  لباس نوزاد چه سایزی بخرم؟
  این سوال ها برای یک نو مادر که قرار است بزودی صاحب یک نوزاد شود طبیعی است. لباس نوزاد سایز دو صفر یا 00 مربوط به نوزاد نارس است و اصطلاحاً سایز لباس نوزاد نارس دو صفر است. سایز لباس نوزاد صفر مربوط به نوزاد 0 تا 3 ماه یا تازه متولد شده است و اصطلاحاً لباس بیمارستانی نوزاد نیز می گویند و سایز 1 لباس نوزاد مربوط به 3 تا 6 ماه و سایز 2 لباس نوزاد مربوط به 6 تا 9 ماهگی و سایز 3 لباس نوزاد مربوط به 9 تا 12 ماهگی و سایز 4 مربوط به 12 تا 16 ماهگی و سایز 5 مربوط به 16 تا 20 ماهگی و سایز 6 مربوط به 20 تا 24 ماه است.
  شستشو لباس نوزاد
  بهتر است لباس نوزاد تا یکسال بصورت مجزا از لباس بزرگسال شستشه شود اولاً بخاطر مسائل بهداشتی و دوماً به این خاطر که شرایط شستشو و از بین بردن لک روی لباس نوزاد با بزرگسال متفاوت است و بهتر است از پودر صابون بچه برای لکه بری استفاده گردد همچنین پیشنهاد می گردد جهت حفظ کیفیت پارچه لباس نوزاد دختر و لطافت لباس در دمای 30 درجه سانتیگراد شسته شود، چراکه لباس نوزاد به دلیل شرایط خاص نوزاد به دفعات بسیار بیشتری نسبت به لباس بزرگسال شسته می شود و چنانچه نکات لازم در شستشوی لباس نوزاد دختر رعایت نگردد منجر به از بین رفتن لباس می شود.

 • لباس نوزاد پسر جدید...

  بهترین لباس نوزاد پسر جدید 1401 انتخاب شده توسط مادران
  در میان این همه مارک لباس نوزادی پسرانه و تجربیات فراوان مادران در مورد جنس لباس نوزاد و لباس تکه ای که مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب تکه های مورد نیاز برای لباس سیسمونی نوزاد پسر و همچنین انتخاب مارک لباس نوزادی پسرانه را بسیار سخت کرده است.
  کدام مارک لباس نوزاد پسر بهتر است؟ کیفیت کدام برند تولیدی لباس نوزادی از بقیه بهتر است؟ کدام تکه های لباس نوزاد را بخرم؟ کدام لباس نوزاد ضروری نیست و بعداً می توانم بخرم؟ مدل های جدید لباس نوزاد پسرانه سال 2022 و  لباس جدید نوزاد سال 2023 چیست؟ لباس نوزاد پسرونه چه رنگی بخرم؟ لباس نوزاد جدید 1402 چیست؟
  اینها و بسیاری سوالات دیگر در زمینه خرید لباس نوزاد پسرانه، از جمله پرسش های مادران هنگام خرید سیسمونی نوزاد پسر است.
  برند لباس نوزادی پسرانه ایرانی بسیار زیاد است مانند دانالو،  به آوران، جونیورز، نیلی و مارک لباس نوزاد پسر خارجی کارترز و مادرکر معروف و معتبر هستند، هم ایرانی ها و هم خارجی ها لباس های پسرانه باکیفیتی تولید می کنند، بهترین لباس نوزاد پسرانه راحتی لباسی است که کاملا نخ پنبه ای باشد، لباس ایرانی مارک جونیورز کاملا نخ پنبه ای است و ضخامت مناسبی برای چهار فصل دارد و مارک به آوران هم نخی هست اما کمی ضخیم است و برندهای خارجی هم نخی هستند، اکثر برندها مدعی هستند که لباس نوزادی کاملا نخی تولید می کنند اما واقعیت این هست که اکثر آنها از یک مقدار جزئی مانند 5٪ تا 80٪ الیاف پلی استر به الیاف پنبه در هنگام پارچه بافی اضافه نموده اند تا پارچه حالت کشسانی داشته باشد و چاپ بهتری بگیرد و از همه مهم تر ارزان تر برای تولید کننده باشد. هرچه میزان پلی استر پارچه لباس نوزاد کمتر باشد بهتر است و احتمال اینکه حساسیت کمتری برای پوست نوزاد ایجاد نماید کمتر می شود.
  برای لباس سیسمونی نوزاد پسر چه تکه هایی بخرم؟ کدام تکه ها را نخرم؟
  لباس نوزاد جعبه ای بخریم یا لباس نوزاد باز؟
  اینکه بصورت جعبه ای بخرید یا باز فرقی ندارد، نکته مهم خرید لباس سیسمونی نوزاد برای خریدار این است که برای او بصرفه باشد و باتوجه به خرید یک لباس باکیفیت پول کمتری پرداخت کند.
  برای لباس سیسمونی نوزاد معمولاً این آیتم ها را خریداری می کنند : سرهمی نوزاد ، کلاه کشی نوزاد، بلوز آستین کوتاه یا بلند، رکابی، دستکش نخی نوزاد، بلوز جلو دکمه دار یا همان مانتو نوزاد، شلوار نوزاد، شورت عینکی نوزاد، پیشبند نوزاد، کلاه بندی نوزاد، روسری نوزاد، بادی رکابی نوزاد (به لباس زیر دکمه دار بادی می گویند) ، بلوز آستین بلند زیر دکمه دار یا همان بادی بلند نوزاد، بلوز آستین کوتاه زیر دکمه دار یا همان بادی کوتاه نوزاد، شلوار جوراب دار نوزاد و پاپوش نوزاد.
  با توجه به اینکه لباس های بادی نوزاد یا همان زیر دکمه دارها بخوبی پهلوی نوزاد را می پوشانند و هنگام بغل کردن نوزاد یا تکان های خود نوزاد مانع از بالا رفتن لباس نوزاد می شوند، برای نوزاد بسیار عالی و ضروری هستند بنابراین می توانید بلوز آستین کوتاه و بلوز آستین بلند ساده و رکابی را تا قبل از یک یا دو سالگی تهیه ننمایید و صرفا بادی ها را تهیه نمایید ، سرهمی نوزاد نیز ضروری است چراکه هم بدن نوزاد را خوب می پوشاند و هم جلوه ی خوبی به نوزاد می دهد، کلاه نوزاد نیز به جهت گرم نگه داشتن سر نوزاد ضروری است، شلوار نوزاد بیش از هر لباس دیگری مورد استفاده قرار می گیرد مخصوصا در ماه های اول و اگر پوشک نوزاد نشتی داشته باشد که بسیار نیاز خواهید داشت، دستکش نوزاد پسر مانع از آن می شود که نوزاد با ناخن هایش صورتش را زخمی کند، مانتو نوزاد پسر را روی بادی کوتاه یا بادی رکابی نوزاد می پوشانند و بخوبی بدن نوزاد را گرم نگه میدارد. قطره های ویتامین نوزاد و قطره آهن نوزاد می توانند لباس نوزاد را کثیف کنند و همچنین نوزاد پس از شیر خوردن ممکن است کمی شیر بالا بیاورد و لباسش کثیف شود و باتوجه به گران شدن قیمت لباس نوزاد بهتر است از پیشبندهای نوزادی استفاده نمایید ، پیشبند نخی نوزاد مانع کثیف شدن لباس نوزاد می شود و قیمت های بسیار کمتر نسبت به لباس های نوزاد دارند.
  سایزبندی لباس نوزاد چیست؟
  سایز مناسب لباس نوزاد چیست؟
  لباس نوزاد چه سایزی بخرم؟
  این سوال ها برای یک نو مادر که قرار است بزودی صاحب یک نوزاد شود طبیعی است. لباس نوزاد سایز دو صفر یا 00 مربوط به نوزاد نارس است و اصطلاحاً سایز لباس نوزاد نارس دو صفر است. سایز لباس نوزاد صفر مربوط به نوزاد 0 تا 3 ماه یا تازه متولد شده است و اصطلاحاً لباس بیمارستانی نوزاد نیز می گویند و سایز 1 لباس نوزاد مربوط به 3 تا 6 ماه و سایز 2 لباس نوزاد مربوط به 6 تا 9 ماهگی و سایز 3 لباس نوزاد مربوط به 9 تا 12 ماهگی و سایز 4 مربوط به 12 تا 16 ماهگی و سایز 5 مربوط به 16 تا 20 ماهگی و سایز 6 مربوط به 20 تا 24 ماه است.
  شستشو لباس نوزاد
  بهتر است لباس نوزاد تا یکسال بصورت مجزا از لباس بزرگسال شستشه شود اولاً بخاطر مسائل بهداشتی و دوماً به این خاطر که شرایط شستشو و از بین بردن لک روی لباس نوزاد با بزرگسال متفاوت است و بهتر است از پودر صابون بچه برای لکه بری استفاده گردد همچنین پیشنهاد می گردد جهت حفظ کیفیت پارچه لباس نوزاد دختر و لطافت لباس در دمای 30 درجه سانتیگراد شسته شود، چراکه لباس نوزاد به دلیل شرایط خاص نوزاد به دفعات بسیار بیشتری نسبت به لباس بزرگسال شسته می شود و چنانچه نکات لازم در شستشوی لباس نوزاد رعایت نگردد منجر به از بین رفتن لباس می شود.

 • لباس نوزاد و کودک...

  بهترین لباس سفید نوزاد و کودک بدو تولد تا 2 سال مارک جونیورز جدید طرح سال و انتخاب اول لباس نوزاد توسط مادران از سال 1394 تا کنون

 • لباس طرح حیوانات

  لباس های نخ پنبه ای نوزاد و کودک

 • شورت بچه گانه

  شورت نخ پنبه ضدحساسیت نوزادی و کودک دختر و پسر

 • بلوز نوزاد و کودک

  بلوز نخی جلو دکمه دار و ساده نوزاد و کودک

  مناسب دختر و پسر

  کاملاً پنبه ای و باکیفیت

 • شلوار بچه گانه

  شلوار نوزاد کودک بچه گانه نخ پنبه

 • لباس دخترانه ترکیه

  لباسهای نوزاد و کودک

  برند های معتبر کشور ترکیه

 • ست بادی و شلوار

  ست لباس بادی و شلوار

 • محصولات ببسی ترکیه

  لباس ببسی ترکیه

 • مایو بچه

  لباس شنا کودکان

 • لباس بچه گانه ارزان

  لباس بچه گانه مای نی نی نخی می باشد. بهتر است از لباس های بچه گانه نخی استفاده نمایید چرا که مانع عرق کردن و بالا رفتن دمای بدن بچه می شود همچنین این لباس ها باتوجه به نخی بودنشان میزان جذب بالایی دارند و به فرایند تعریق بچه کمک می کنند. مای نی نی سعی نموده است لباس های بچگانه درجه یک را با بالاترین کیفیت تهیه نماید. مای نی نی هرگز لباس های نوزادی و بچه گانه فیک و درجه دو و سه را به مجموعه خود اضافه نخواهد کرد. همچنین همواره تلاش خواهیم کرد تا لباس های نوزاد و بچه گانه با منصفانه ترین قیمت و پاییین ترین قیمت بازار پوشاک بچه گانه خدمت شما همراهان عزیز عرضه گردد. برای شستشو لباس بچه گانه بهتر است آنها را پشت و رو نمایید و در دمای کمتر از 30 درجه لباس بچه گانه را شستشو نمایید. پیشنهاد می نماییم جهت حفظ لباس های زیبای فرزندتان به هنگام غذا خوردن یا دادن قطره های ویتامین نوزاد یا دارو و همچنین هنگام بازی با شن، خمیرهای بازی یا نقاشی و کارهای مهدکودک از پیشبند مناسب نوزاد و کودک که در فروشگاه مای نی نی موجود است استفاده نمایید. پیشبندهای لباسی بخوبی از کثیف شدن لباس بچه محافظت می نمایند.

 • لباس پسرانه ترکیه

  لباس نوزاد و کودک

  برندهای معتبر ترکیه

 • لباس جشن دندونی

  لباس جشن دندان درآوردن نوزاد

 • لباس نوزاد نارس

  لباس نوزاد با وزن پایین

 • لباس مارک necix's ترکیه

  لباس نوزاد و کودک محصول شرکت معتبر نسیکسِز ترکیه

 • زیرپوش نوزاد اعلاء

  لباسها و زیرپوشهای نوزاد و کودک اعلاء با کیفیت و قیمت عالی

 • لباس سیسمونی

  فقط نخی: این دو کلمه را به یاد داشته باشید. لباس سیسمونی نوزاد باید حتما نخی باشد چون پوست لطیف تن او احتمال دارد به الیاف پلاستیکی یا مصنوعی دیگر حساسیت نشان دهد. به علاوه ممکن است در اثر تعریق پوست او عرق سوز شود. پس در انتخاب لباس سیسمونی مخصوصا لباس‌های زیر که مستقیم با تن نوزاد در ارتباط هستند صرفه جویی را کنار بگذارید و فقط به انتخاب جنس خوب فکر کنید. برچسبی روی لباس‌های سیسمونی هست که مشخصات پارچه لباس روی آن نوشته شده. یکی از این مشخصات درصد کتان است. لباس سیسمونی نوزاد یا باید 100 درصد کتان باشد یا درصد بالایی از آن را داشته باشد. توجه کنید، حتما قبل از لباس پوشاندن به نوزاد، لباس را یک‌بار بشویید. ست لباس بیمارستانی نوزاد یکی از مهمترین مواردی است که هنگام خرید لباس سیسمونی باید درنظر بگیرید. ست لباس بیمارستانی نوزاد شامل لباس ها و آیتم هایی هست که بلافاصله پس از زایمان و در بیمارستان نیاز دارید تا به فرزندتان بپوشانید. آیتم های ست لباس بیمارستانی نوزاد شامل تکه های زیادی است که ضروری ترین ها را در اینجا نام می بریم و همچنین شما می توانید در سرشاخه اول سایت مای نی نی و در زیرشاخه ست لباس بیمارستانی نوزاد و یا لباس سیسمونی آنها را ببینید، ضروری ترین آیتم ها به عنوان لباس بیمارستانی نوزاد عبارتند از لباس سرهمی نوزاد، دستکش نوزاد، کلاه بندی یا کشی نوزاد، پتو یا دورپیج نوزاد، پیشبند کوچک نوزاد، بلوز جلو دکمه دار نوزاد یا همان مانتو نوزاد، شلوار نوزاد و پاپوش پارچه ای نوزاد

 • کاپشن بچه گانه

  قیمت و خرید بهترین کاپشن دخترانه زمستانی قیمت و خرید بهترین کاپشن پسرانه زمستانی قیمت و خرید بهترین کاپشن بچه گانه قیمت و خرید بهترین کاپشن نوزاد با ارسال رایگان

  اسباب بازی نوزاد

  لباس ست بچه گانه

  وسایل نوزاد

 • لباس نکست

  لباس بچه گانه نکست

 • لباس کارترز

  شلوار و بلوز و بادی کارترز نوزاد و کودک

 • لباس یلدا

  لباس پنبه ای یلدا بچه گانه طرح هندوانه برای دختر و پسر و نوزاد و کودک

 • شلوارک بچه گانه

  جدیدترین مدل و ارزان ترین قیمت انواع شلوارک بچه گانه کتان جدید، شلوارک لی بچه گانه دخترانه پسرانه، شلوارک راحتی بچه گانه، شلوارک نوزاد بچه گانه، شلوارک جین بچه گانه، شلوارک اسپرت بچه گانه

  بهترین کیفیت لباس های بچه گانه با ارسال رایگان ، لباس های مای نی نی به عنوان منصفانه ترین لباس های کودک توسط مامان ها در سال 1402 انتخاب شده اند.

  لباس نوزاد و کودک 
مهمترین مورد جهت انتخاب لباس نوزاد ، جنس و کیفیت لباس نوزاد و سپس احساس راحتی نوزاد و کودک در لباس هست.
راحتی و کیفیت در لباس نوزاد و کودک جدید مدل 2022 و لباس نوزاد و کودک مدل 2023 بسیار عالی درنظر گرفته شده است.

 ویژگی لباس نوزاد و کودک 

لباس نوزاد که در تماس مستقیم با بدن است، در وهله اول باید جنس لباس نوزاد نخی و ضد حساسیت باشد.
لباس­ های نوزاد نخی در فصول سرد و گرم بخصوص فصل تابستان برای حفظ دمای مناسب بدن نوزاد خیلی مناسب هستند، پارچه­ هایی که پلی استر زیاد دارند معمولا باعث تعریق بدن شده و زیربغل، گردن و کشاله ران کودک عرق سوز می­شود. مورد بعدی بسیار مهم اندازه مناسب لباس نوزاد است، لباس­های تنگ و بیش از حد بزرگ مانع از راحتی کودک می­شود . در دنیای رنگارنگ لباس نوزاد انتخاب بسیار سخت است لباس های نوزاد پسرانه و لباس های نوزاد دخترانه بسیار متنوع هستند.
یکی از نکات مهم در انتخاب لباس نوزاد و کودک توجه به فصل و دمایی است که لباس نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد، لباس­های فصول سرد باید ناحیه کمر و پشت نوزاد را بپوشاند، لباس نوزاد می بایست برای ماه های سرد آستین بلند داشته باشد.به عنوان مثال لباس بادی بلند نوزاد یا لباس زیردکمه دار نوزاد یکی از بهترین لباس ­های نوزاد برای فصل سرد است.
در طی فصول گرم می­توان از  بادی ­های رکابی و یا آستین کوتاه با جنس نخی نسبتا نازک به عنوان لباس نوزاد استفاده کرد که هم نوزاد و کودک احساس راحتی داشته باشد و هم اینکه بدن نوزاد پوشیده شود.

لباس نوزاد و کودک
لباس های زیر نوزادی بهتر است رنگ روشن داشته باشند تا اگر لکه­ ای روی آن باشد سریع شسته شود. شاید برای خیلی از مادرها تفاوت رنگ لباس نوزاد دختر و پسر مهم باشد اما رنگ­های متفاوت لباس نوزاد و کودک برای هر دو جنس نوزاد قابل استفاده است و موضوعی که برای سلامتی نوزاد مهم است ثبات رنگ لباس و عدم پس دادن رنگ لباس است. یکی دیگر از آیتم های مهم در رابطه با لباس نوزاد این است که لباس نوزاد دکمه های برجسته و زیورآلات آزار دهنده نداشته باشد، بهتر است دکمه های لباس نوزاد دختر یا لباس نوزاد پسر چفتی و در اصطلاح در قابلمه ای باشد و اینکه دکمه ها در قسمت جلوی لباس باشد بهتر است.
یکی دیگر از نکات قابل توجه در انتخاب لباس سیسمونی نوزاد و لباس کودک میزان کاربرد و مصرف آنها است، به عنوان مثال رکابی زیردکمه دار نوزاد و سرهمی نوزاد و شلوار تک نوزاد و کودک و پیشبند نخی در دو سال اول بسیار پر کاربرد و مورد استفاده هستند و تعداد بیشتری از این آیتم ها باید مدنظر قرار گیرد.
باتوجه به راحتی و ضدحساسیت بودن لباسهایی که پلی استر ندارند، بهتر است از لباس های بچه گانه نخی استفاده نمایید چرا که مانع عرق کردن و بالا رفتن دمای بدن بچه می شوند همچنین این لباس ها باتوجه به نخی بودنشان میزان جذب بالایی دارند و به فرایند تعریق بچه کمک می کنند و باعث کاهش دمای بدن نوزاد و کودک می شوند.
مای نی نی سعی نموده است لباس های نوزاد و بچگانه درجه یک را با بالاترین کیفیت تهیه نماید. مای نی نی هرگز لباس های بچه گانه فیک و درجه دو و سه را به مجموعه خود اضافه نخواهد کرد. همچنین همواره تلاش خواهیم کرد تا لباس های بچه گانه با منصفانه ترین قیمت و پاییین ترین قیمت بازار پوشاک بچه گانه خدمت شما همراهان عزیز عرضه گردد.

 شستشو لباس نوزاد و کودک 

برای شستشو لباس بچه گانه بهتر است آنها را پشت و رو نمایید و در دمای کمتر از 30 درجه لباس نوزاد را شستشو نمایید. پیشنهاد می نماییم جهت حفظ لباس های زیبای فرزندتان به هنگام غذا خوردن یا دادن قطره های ویتامین یا دارو نوزاد و همچنین هنگام بازی با شن، خمیرهای بازی یا نقاشی و کارهای مهدکودک از پیشبند نوزاد مناسب نوزاد و کودک که در فروشگاه مای نی نی موجود است استفاده نمایید.
پیشبندهای لباسی بخوبی از کثیف شدن لباس بچه محافظت می نمایند. درباره لباس­ های مهمانی نوزاد و لباس بیرونی نوزاد و یا لباس­های مناسبت­های خاص چه لباس نوزاد پسرانه و چه لباس نوزاد دخترانه باید گفت که هم لباس نوزاد و کودک راحتی نسبی داشته باشد و هم زیبنده بدن کودک دلبند شما باشد. لباس­های مجلسی نوزاد که از جنس الیاف طبیعی و یا ابریشم باشد، پوست لطیف نوزاد و کودک را اذیت نمی کند و گزینه های مناسبی برای مهمانی و مراسم ها می باشند. لباس­هایی که حرکات نوزاد و کودک را محدود می­ کنند باعث کلافگی کودک می شوند.
تنوع لباس­های نوزاد و کودک بخصوص لباس نوزاد دخترانه بسیار زیاد است ، پیراهن و دامن­های چین دار نوزاد و کودک دختر دارای تزئینات، باعث جذاب شدن دختر بچه ­ها می­شوند، مدل و رنگ لباس­های نوزاد و کودک در وهله اول باید براساس سلیقه شما و سپس رنگ پوست و میزان تپل بودن نوزاد و کودک انتخاب شوند. بهتر است لباس­ بچه گانه زیاد بلند نباشد و باعث اذیت کودک نشود.
لباس نوزاد و کودک
برای کودکان پسر و نوزاد چه لباس نوزادی باید انتخاب کنیم؟
به عنوان لباس نوزاد پسر نیز ست های بسیار زیبای نخی و در عین حال راحت بسیار مناسب است، کت شلوارهای از جنس نخ و کتان، شومیزهای نخی با رنگ های ملایم و ملیح مانند رنگ آبی، سفید و صورتی همراه با شلوارها و شلوارک های بندیل دار بسیار گزینه مناسبی برای کودکان می باشند وگل پسرهای شما را بسیار شیک و جذاب می کند. اگر دنبال تیپ اسپرت برای کودکان هستید کت های تک جین همراه با شلوار جین با رنگ متناسب هم برای کودکان دختر و هم پسر، بسیار زیبا می باشد.
در سایت لباس نوزاد و کودک مای نی نی و پیج لباس نوزاد ارزان قیمت و باکیفیت مای نی نی زیباترین و باکیفیت ترین لباس های نوزاد و کودک ایرانی و خارجی با کمترین قیمت قرار داده شده است.


لباس نوزاد و کودک