لوازم نوزاد 

زیرشاخه ها

 • کلاه نوزاد و کودک

  کلاه بچه گانه نخی کشی

 • ساک لوازم نوزاد و...

  ساک لوازم نوزاد

  قیمت و خرید بهترین آغوشی صندلی دار نوزاد و بچه تا 3 سال برای سفر و پیاده روی و کوهنوردی و ورزش و داخل شهر

 • پاپوش نوزاد و زانوبند...

  انواع پاپوش بچگانه

  زانوبندهای کودک

 • حوله نوزاد و کودک

  انواع حوله کلاه دار و تن پوش و حوله دست نرم و با کیفیت

 • پد سینه و گوش پاک کن

  انواع پدسینه یکبار مصرف و قابل شستشو

  گوش پاک کن های مخصوص نوزاد و کودک

 • دندانگیر و تمیزکننده لثه

  انواع دندانگیر مایع دار و سیلیکونی و خنک کننده و تمیزکننده لثه

 • جغجغه نوزاد

  انواع جغجغه های نوزادی

 • آویز تخت و آویز کریر

  آویز تخت موزیکال و متحرک

  آویز موزیکال کریر و کالسکه نوزاد و کودک

 • تشک بازی Play Gym

  تشک های بازی موزیکال نوزاد و کودک

 • تاب و گهواره نوزاد

  انواع گهواره و تاب و گهواره و تاب برقی نوزاد و کودک

 • کتاب پارچه ای

  کتابهای حمام و پارچه ای و پولیشی نوزاد و کودک

 • کتاب حمام نوزاد

  یکی از مشکلات روزانه مامانها، حمام کردن بچه ها است، اکثر کودکان از حمام فراری هستند و علاقه ای به حمام کردن ندارند و روش حل مشکل حمام نوزاد و کودک یکی از چالش های بزرگ مادران است. اگر کودک را داخل حمام سرگرم کنید و با او بازی کنید خیلی راحت تر می توانید فرزندتان را حمام کنید، برای داخل حمام اسباب بازی های مختلفی مانند پوپت حمام نوزاد و کودک وجود دارد اما کتاب حمام نوزاد یک سرگرمی آموزشی فوق العاده برای داخل و بیرون از حمام هست که علاوه بر سرگرم کردن نوزاد و کودک، مطالب آموزشی را نیز به او می آموزد. کتاب حمام بچه گانه خیس نمیشود، کتاب حمام کودک دارای برگه های با ضخامت مناسب کودک است که براحتی توسط کودک ورق زده میشود، کودک نمی تواند کتاب حمام را پاره کند، کتاب حمام بچه گانه رنگارنگ و جذاب است و داخل کتاب حمام کودک تعداد زیادی تصاویر بزرگ و دوست داشتنی قرار دارد که کودک شما را محو و جذب خود می نماید. به کمک شکل و اسم حیوانات و میوه ها که به فارسی وانگلیسی داخل کتاب حمام کودک نوشته شده است می توانید به فرزندتان آموزش دهید و داخل حمام با سوال کردن در مورد اسم حیوان یا صدای حیوان او را سرگرم نمایید و براحتی او را بشوئید و یک حمام لذت بخش را برای فرزندتان فراهم کنید.در فروشگاه اینترنتی مای نی نی انواع کتاب حمام کودک و کتاب پارچه ای آموزشی بچه گانه ایرانی و خارجی موجود است در این کتاب های حمام نوزاد به موضوعات مختلفی مانند حروف انگلیسی و اسم حیوانات و اسم میوه ها با رنگ های مختلف پرداخته شده است و شما می توانید از ماه های ابتدایی تولد فرزندتان با استفاده از کتاب حمام بچه گانه و کتاب پارچه ای کودک، آموزش دادن به کودک خود را آغاز نمایید. برای اطلاع از قیمت و خرید کتاب حمام نوزاد و کودک می توانید سایت مای نی نی را ببینید

 • لیف عروسکی بچه

  انواع لیف های ناز بچگانه

 • کفش نوزاد و کودک

  پاپوش نوزاد یا کفش بچه گانه و چکمه نوزاد و چکه بچه گانه علاوه بر محافظت از پای کودک شما جلوه ی زیبایی به تیپ و لباس فرزندتان می دهد و بنظر طراحان لباس، اصلی ترین قسمت تیپ هر انسان کفش اوست، بنابراین اگر میلیون ها تومان برای لباس فرزندتان هزینه کرده اید اما کفش نوزاد یا کفش دختر یا کفش پسر مناسب برای فرزند خود انتخاب نکرده اید عملاً تیپ فرزندتان را کامل ننموده اید. دنیای کفش نوزاد و پاپوش نوزاد بسیار متنوع است و طرح ها و رنگ های بسیار زیادی برای پاپوش نوزاد دختر و پاپوش نوزاد پسر طراحی و تولید شده است و کار والدین را برای انتخاب یک کفش نوزاد پسر یا کفش نوزاد دختر بدلیل تنوع بالا و اینکه پاپوش نوزاد راحت تر است یا کفش نوزاد و کدام یک را برای چه سنی باید انتخاب کرد، سخت کرده است.تغییرات زیادی در طول رشد در پاهای نوزاد شما رخ میدهد، چند ماه و چند سال اول بعداز تولد برای رشد پاهای کودک شما حیاتی است. بنابراین ایده خوبی است درباره معیارهای انتخاب پاپوش نوزاد مطلوب و کفش نوزاد مناسب و همچنین زمان مناسب برای تهیه کفش بچه گانه اطلاعاتی به دست آوریم.

  اکثر نکات زیر در تولید کفش نوزاد جدید سال 2022 و طراحی کفش نوزاد سال 2023 درنظر گرفته شده است.

  1- در زبان انگلیسی به اولین کفش نوزاد یا همان پاپوش نوزاد baby first shoes گفته می شود، موقع انتخاب اولین کفش نوزاد دخترانه یا کفش نوزاد پسرانه ، برای جلوگیری از زمین خوردن فرزندتان به دنبال کفش­های بسته باشید.

  2-سعی کنید کفش نوزاد یا کفش بچه گانه با رویه نرم و راحت و سبک انتخاب کنید. جنس های پارچه ای و کتان و چرم طبیعی یا مصنوعی برای کفش نوزاد و کودک شما مناسب است. یک کفش نوزاد جدید با رویه نرم هم برای تنفس پای نوزاد و کودک شما مناسب است و هم با توجه به انعطاف پذیری استخوان و غضروف پای کودک باعث راه رفتن آسان کودک می شود

  3-پاپوش نوزاد یا کفش نوزاد یا کفش بچه گانه باید دارای کفی سبک و انعطاف پذیر باشند و این امر به راه رفتن درست و صحیح کودک کمک می کند و مانع از افتادن کودک می شود

  4-کفش نوزاد و کودک بهتر است دارای کش های قابل انعطاف و سگک چسبی باشد که به آسانی به پای کودک پوشانده شود و همچنین این کفش ها کم کم و به مرور به کودک کمک میکنند که بتواند خودش با تمرین کفش را بپوشد.

  5- پنجه کفش نوزاد دخترانه یا کفش نوزاد پسرانه باید پهن باشد که هم برای کودک راحت باشد و هم فضای کافی برای رشد پای کودک و نوزاد وجود داشته باشد

  6- به دنبال خرید کفشهای با زیره برجسته یا اصطلاحاً کفش استپ دار نوزاد باشید ( به کفش نوزاد یا کفش بچه گانه که زیره برجسته دارد و مانع سُر خوردن کودک می شود کفش استپ دار می گویند) که از لغزش کودک بر روی سطوح صاف جلوگیری می کند.

  7-کف کفش نوزاد باید به اندازه کافی محکم و ضخیم باشد تا از پا در برابر درد و آسیب محافظت کند، اما کف کفش نوزاد نیز باید انعطاف پذیر باشد تا همراه با پا خم شود. کف پاپوش نوزاد معمولا ضخامت کافی و به اندازه کفش نوزاد را ندارد چراکه نوزاد توانایی راه رفتن ندارد و معمولاً پاپوش صرفاً برای مهمانی و کامل شدن تیپ نوزاد استفاده می گردد.

  8- کفش بچه گانه پاشنه دار نخرید، کفش دخترانه پاشنه دار یا کفش پسرانه پاشنه دار هم مانع حرکت صحیح فرزندتان می شود و هم جلوی رشد صحیح پای کودک را می گیرد

  9- رنگهای متنوع شاد و ملیح برای کفش نوزاد و کودک وجود دارد که می توان بعداز انتخاب کفش نوزاد و کودک رنگ کفش را باتوجه به جنسیت نوزاد و کودک انتخاب کنید و همچنین رنگ کفش را می توان براساس تناسب با لباسهای نوزاد و کودک خود انتخاب کنید.

  اکنون کدام آیتم ها برای انتخاب کفش نوزاد جدید یا کفش بچه گانه جدید برای شما مهمتر است؟ آیا فقط زیبایی یک صندل نوزاد جدید یا شمایل یک کفش بچه گانه جدید یا کفش نوزاد جدید برای شما مهم است؟

  باتوجه به فصول مختلف می توانید صندل نوزاد جدید یا صندل بچه گانه جدید انتخاب کنید، صندل های نوزادی معمولا یا بصورت چسبی هستند یا دکمه ای، برای صندل نوزاد پسر و صندل نوزاد دختر رنگ های بسیار جذابی درنظر گرفته شده است. برای نظافت کفش نوزاد دختر یا کفش نوزاد پسر کافی است آن را با یک دستمال نم دار تمیز پاک نمایید و چنانچه کفش نوزاد نیاز به شستشو دارد لطفاً و حتماً کفش نوزاد دخترانه یا کفش نوزاد پسرانه را با و کف و بصورت دستی و با آب کمتر از 30 درجه سانتیگراد شستشو نمایید. برای حفظ بهتر پاپوش نوزاد و کفش بچه گانه باید دقت نمایید که کفش نوزاد بصورت ثابت در معرض آفتاب شدید و طولانی مدت قرار داده نشود. از شما خواهشمندیم کفش بچه دخترانه یا کفش بچه پسرانه فرزندتان را که به پای او کوچک شده است و دیگر قابل استفاده نیست را به کودکان نیازمند هدیه دهید، مطمئناً آرزوی بسیاری افراد استفاده از همین کفش های بچه گانه برای فرزندشان است.

 • کلاه محافظ حمام

  قابل سایزبندی و مناسب برای 0 تا 6 سال

  مانع ورود کف و... به چشم و گوش فرزندتون میشه

  هنگام کوتاه کردن موهای فرزندتون هم میتونید از این کلاه استفاده کنید

 • متر کودک و نوزاد

  متر اندازه گیری قد کودک و نوزاد جهت اطلاع از وضعیت رشد

 • چراغ خواب نوزاد و کودک

  چراغ خواب مخصوص نوزاد و کودک

  موزیکال

 • تخت و پارک نوزاد و کودک

  انواع تخت و پارک موزیکال و گهواره دار نوزاد و کودک

  قابل استفاده از نوزادی تا 4 سال

 • چکمه بچه گانه

  برای فرزندم چه کمه ای بخرم؟ چکمه ی مناسب نوزاد و کودک چیست؟ کدام چکمه بچه گانه بهتر است؟ چکمه ی خوب بچه گانه چه مشخصاتی دارد؟ بهترین چکمه نوزاد چیست؟ چکمه ی کودک چگونه باید باشد؟ چطور لباس بچه گانه گرم با چکمه فرزندم ست کنم؟ اینها برخی از سوالاتی هست که والدین هنگام خرید چکمه بچه گانه به ذهن شان خطور می کند.

  با ارائه راهنمای خرید چکمه نوزاد و کودک به شما کمک می کنیم تا انتخاب عالی داشته باشید.

  چکمه نوزاد و کودک حتماً باید کفی یا زیره استُپ دار یا آجدار داشته باشد تا مانع سُرخوردن کودک شود، همچنین باید چکمه بچه گانه ضدآب باشد و به هیچ وجه آب باران و برف و یا آب کف خیابان به آن نفوذ نکند.

  بهتر است چکمه کودک انعطاف پذیر باشد تا با خم و راست شدن پای کودک و یا هنگام قدم برداشتن، پای کودک اذیت نشود و برای راه رفتن راحت باشد. چنانچه چکمه برای طبیعت یا برف بازی انتخاب می نمایید بهتر است چکمه بچه گانه در قسمت جلو پا ضربه گیر داشته باشد. درصورتیکه چکمه پلاستیکی برای برف بازی و طبیعت انتخاب می نمایید، چکمه نوزاد و کودک باید ارتفاع مناسبی در قسمت ساق داشته باشد.

  برخی چکمه ها در قسمت داخلی دارای خز یا کرک هستند که برای فصول سرد و هوای برفی عالی هستند.

  در فروشگاه مای نی نی می توانید جدیدترین چکمه نوزاد و کودک را با ارزانترین قیمت چکمه بچه گانه خرید نمایید و با ارسال رایگان تحویل بگیرید و همچنین به کمک لباس بافتنی بچه گانه و لباس گرم نوزاد و کودک موجود در مای نی نی می توانید با چکمه نوزاد و کودک ست نمایید

دندانگیر ، جغجغه

آویز تخت، تشک بازی

کلاه محافظ حمام، بالش شیردهی، رابط سینه

پاپوش و کفش نوزادی

لوازم نوزاد