شرایط و ظوبط استفاده

قانون 1

ارسال رایگان: چنانچه خرید شما بیش از 600 هزار تومان باشد، هزینه ارسال اجناستان بصورت پست سفارشی، رایگان خواهد بود.

------------------------------------------------

1- پست سفارشی :

هزینه ارسال برای خرید های کمتر از 600000 تومان:  24 هزار تومان

هزینه ارسال برای خرید های بیش از 600000 تومان: رایگان

با پست سفارشی بر اساس شهر و مرکز استان بودن یا شهرستان بودن ، 3 تا 7 روز کاری زمان می برد تا سفارش به دست شما برسد.

2- هزینه ارسال با پست پیشتاز: برای هر وزن یا هر میزان خرید : 25 هزار تومان
با پست پیشتاز یک تا چهار روز کاری و باتوجه به شهر مقصد زمان می برد تا سفارش بدست شما برسد

3- ارسال سفارش توسط پیک مخصوص شهر تهران می باشد و رایگان نیست و هزینه ارسال درب منزل و بر اساس مسافت دریافت خواهد شد( ارسال در روزهای غیر تعطیل انجام می شود و زمان ارسال در روزهای شنبه الی چهارشنبه در دو بازه زمانی 11:30 الی 16 و 17:30 الی 20:30 و در روزهای پنجشنبه 10:30 الی 13:30 ).

قانون 2

در صورت انصراف از سفارش ثبت شده تا قبل از ارسال اجناس: مشتریان عزیز میتوانند انصراف خود را از طریق شماره تلفن های ذکر شده در قسمت تماس با ما در سایت به اطلاع مسؤول سایت برسانند تا اقدام لازم برای برگشت مبلغ پرداخت شده به حساب مشتری انجام شود.

قانون 3

در صورت انصراف از سفارش بعد از ارسال اجناس: اگر اتیکت روی اجناس برداشته نشده باشد امکانپذیر است. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک ، مشتری به مدت 7روز کاری از تاریخ تسلیم کالا به مصرف کننده حق انصراف دارد. در این صورت عین مبلغ در یافتی در اسرع وقت به مشتری مسترد می شود. تنها هزینه ای که مشتری باید بپردازد، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود

فرآیند بازپس فرستادن کالا می بایست حتماً توسط شرکت پست و یا پیک معتبر و دارای مجوز صورت پذیرد.
شرایط عودت کالا چیست؟ 
تمامی کالاهای ارائه شده در سایت مای نی نی قبل از ارسال در 2 سری جداگانه مورد چک و بررسی فنی قرار میگیرند، ولی در صورت وجود ایراد تا 2 روز پس از دریافت کالا فرصت دارید تا با واحد پشتیبانی سایت مای نی نی تماس حاصل فرمایید و با تایید کارشناسان سایت مای نی نی بدون تغییر در بسته بندی و آسیب به کالا ، کالا را بهمراه تمام ملحقات و بدون جدانمودن اتیکت با همان روشی که کالا را دریافت نموده اید (پیک – پست پیشتاز – پست سفارشی ) به آدرس سایت مای نی نی ارسال نمایید تا محصول مورد نظر تعویض گردد. هزینه ارسال کالا در صورت تایید نقص فنی بر عهده سایت مای نی نی و بر اساس نرخ های مصوب در سایت می باشد.
توجه : نقص ها و ایرادهای فنی که در اثر استفاده نادرست مشتری محترم از کالا ایجاد شود، شامل این مورد نمی باشد.
در برگشت کالا جهت تعویض ویا انصراف از سفارش و یا بصورت مرجوعی، مسوولیت سالم بودن کالایی که بدست مای نی نی می رسد (توسط پست و یا پیک ) به عهده مشتری گرامی می باشد و لطفاً مانند ارسال اولیه، بخوبی بسته بندی گردد.
اقلامی که مشمول عودت کالا نمی شوند: جهت حفظ سلامتی شما مشتریان عزیز و فرزندانتان، عودت شیشه شیر، سرشیشه، پستانک، رابط شیردهی سینه، سوتین شیردهی مقدور نمی باشد

  • قیمتهای اجناس در زمان ثبت سفارش و پرداخت مبلغ، معتبر است.
  • پیگیری مشکلات مربوط به پست به عهده فروشگاه اینترنتی مای نی نی میباشد.
  • لطفاً از تحویل گرفتن بسته های پستی مخدوش و پاره شده خودداری فرمایید