زیرشاخه ها

لیست مقایسه محصولات

انصراف

خشک کن نوزاد

خشک کن نوزادی

خشک کن نوزاد دختر

خشک کن نوزاد پسر

خشک کن نوزاد چیست؟ بهترین خشک کن نوزاد کدام است؟ طرح جدید خشک کن نوزاد 2023 و 2024 کدام است؟ برای سیسمونی نوزاد چند عدد خشک کن نوزاد بخرم؟ خشک کن نوزاد جعبه ای بخرم یا خشک کن نوزاد تکی ؟ سایز خشک کن نوزاد مناسب چیست؟ اینها بخشی از سوالات مادران و پدران نوزاد در مورد انتخاب خشک کن نوزادی است.

شاید با خود بگویید خریدن یک خشک کن که سخت نیست ! چند مدل را خواهم دید و ارزان ترین خشک کن را انتخاب خواهم کرد!

متاسفانه تا زمانیکه درگیر بیماری ها و حساسیت های پوستی و دیگر مشکلات نوزاد نشده ایم قطعاً از اینکه برای خرید یک خشک کن نوزاد بخواهیم وقت زیادی صرف کنیم و جستجوی بسیار کنیم، تعجب خواهیم کرد، خوشبختانه ما در مای نی نی سالها قبل به عنوان یک پدر و مادر تمام این مشکلات را تجربه کرده ایم و مسیر جستجو و یافتن پاسخ هایتان را برای شما آسان و راحت خواهیم کرد چرا که عاشق کودکان هستیم.

یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین لوازم سیسمونی، خشک کن نوزاد است که حتماً باید در لیست خرید سیسمونی نوزاد گنجانده شود. معمولاً خشک کن نوزاد تا قبل از 12 ماهگی نوزاد و مخصوصاً در 4 ماه اول بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و حتی ممکن است در برخی موارد مثل زمان اسهال نوزاد مجبور شوید روزانه 5 یا 6 بار نوزاد را بشوئید و سپس با پارچه خشک کن نوزاد او را خشک نمایید.

خشک کن نوزاد و زیرانداز تعویض نوزاد در کنار هم جزء ضروریات سیسمونی نوزاد محسوب می شوند.

انتخاب سایز خشک کن نوزاد

باتوجه به جثه و سایز نرمال نوزاد ، پارچه خشک کن های با سایز 50 در 70 سانتیمتر مناسب هستند و نیاز شما را برطرف می کنند .

بیشترین کاربرد خشک کن نوزاد هنگام خشک کردن بدن نوزاد پس از حمام و همچنین چنانچه پس از تعویض پوشک نوزاد، او را شستشو نمایید می توانید با پارچه خشک کن نوزاد بسرعت آب روی بدن نوزاد را خشک نموده و مانع سرماخوردن فرزندتان بشوید.

مهمترین ویژگی یک خشک کن نوزاد عالی

مهمترین ویژگی که یک خشک کن نوزاد باید داشته باشد پنبه ای بودن آن است چراکه هرچه میزان پلی استر خشک کن نوزاد کمتر باشد میزان جذب آب خشک کن نوزاد و یا اصطلاحاً آبگیری خشک کن سیسمونی نوزاد بیشتر خواهد بود.اگر از فاصله نزدیک به خشک کن نوزاد نگاه کنید، چنانچه پارچه خشک کن 100% پنبه ای باشد براحتی می توانید پرزهای روی خشک کن را ببینید، پرزهای فراوان روی پارچه تائیدی بر پنبه ای بودن آن است.

روش استفاده از خشک کن نوزاد

چنانچه برای اولین بار از خشک کن نوزاد استفاده می نمایید، بهتر است آن را ابتدا شستشو نمایید و سپس استفاده نمایید تا هم آهار پارچه گرفته شود و هم پوست فرزند دلبندتان با هیچگونه آلودگی تماس پیدا نکند.

پارچه خشک کن نوزاد کاربردهای دیگری نیز دارد، از خشک کن نوزاد می توانید به عنوان آروغ گیر نوزاد، کاور یا همان پارچه شیردهی، روانداز نوزاد نیز استفاده نمایید. پیشنهاد می شود یک عدد خشک کن نوزاد که حجم زیادی را نمی گیرد همواره در کیف خود داشته باشید، قطعاً بیرون از منزل بسیار کمکتان خواهد کرد. جدیدترین خشک کن های نوزاد جعبه ای ست که قیمت بصرفه ای دارند و همچنین خشک کن تک نوزاد در سایت مای نی نی موجود است و می توانید انتخاب و خرید نمایید. برای شستشو خشک کن نوزاد پیشنهاد می شود جهت حفظ کیفیت و لطافت پارچه خشک کن نوزاد، آن را در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد شستشو نمایید.

قیمت خشک کن نوزاد

خشک کن های نوزادی دخترانه پسرانه باتوجه به کیفیتشان قیمت گزاری می شوند، در فروشگاه مای نی نی باتوجه به تجربه 15 ساله سعی نموده ایم بهترین کیفیت خشک کن را با پایین ترین قیمت موجود در بازار ایران که آبگیری عالی داشته باشد خدمت مشتریان عزیز ارائه نماییم.

خرید خشک کن نوزاد

از طریق فروشگاه اینترنتی براحتی می توانید خشک کن های نوزادی تک و خشک کن های بسته ای و جعبه ای و 4 عددی را که قیمت بصرفه ای دارند سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید

فیلم خشک کن نوزاد

خشک کن نوزاد 

خشک کن نوزاد