لباس نوزادی 

زیرشاخه ها

 • لباس نوزادی دخترانه

  برای خرید مدل های جدید 1402 لباس نوزادی دخترانه با قیمت مناسب و ارزان اما با کیفیت تضمینی به چه نکاتی باید دقت کرد، از کجا باید خرید؟ مثلاً لازم است مدل جدید لباس نوزادی دخترانه طرح 2023 را جستجو کنم و خرید نمایم؟ برند و مارک لباس نوزادی مهم است یا نه؟ جنس لباس نوزادی دخترانه باید کاملاً نخی باشد یا اگر مقداری پلی استر داشته باشد مشکلی ندارد؟ لباس نوزادی اگر رنگی باشد ایرادی ندارد یا باید کاملاً سفید باشد؟
  سوالهای بسیاری ذهن پدر و مادر نوزاد را برای خرید لباس نوزادی مشغول می نماید. همه چیز لباس نوزاد مهم است چراکه قرار است در تماس با پوست بسیار لطیف و حساس نوزاد قرار بگیرد، پوستی که با کوچکترین حساسیت ها ها و مشکلات واکنش نشان می دهد و ممکن است جوشهای ریز بزند یا قرمز و متورم گردد، بنابراین جنس پارچه بسیار مهم است که درصد میزان پنبه ی آن بالا باشد، ناگفته نماند لباس های نوزادی برندهای معروف مانند کارترز و لوپیلو و مادرکر و جان لوئیس و ... نیز به میزان کمی پلی استر در کنار پنبه برای بافت پارچه هایشان استفاده می کنند چراکه قوام و حالت پذیری بهتری به پارچه می دهند و چاپ روی آن بهتر می نشیند، اکثر برندهای معتبر لباس نوزادی ایرانی نیز به میزان جزئی از پلی استر استفاده می کنند، معدود تولیدی هایی هستند که لباس نوزادی 100% پنبه ای تولید می کنند و از پلی استر استفاده نمی کنند مانند تولیدی لباس نوزادی جونیورز ایران.
  در خرید لباس نوزادی اگر دکمه دار است باید به کیفیت و شکل دکمه ها نیز دقت کنید تا به بدن نوزاد آسیب وارد نکند. برش و مدل پارچه لباس نوزادی نیز خیلی مهم است تا بخوبی بر تن نوزاد بنشیند.
  تمامی پارچه های لباس نوزادی دخترانه رنگ می شوند حتی لباس های سفید، اما قبل از دوخت شستشو می شوند، شما نیز حتماً لباس نوزاد را قبل از استفاده شستشو نمایید مخصوصاً اگر لباس زیر است و به عنوان زیرپوش قرار است برای فرزندتان استفاده نمایید.
  یک فروشگاه و فروشنده ی خوب باید بتواند به خریدار و مادر نوزاد کمک نماید تا بهترین لباس را تهیه نماید چراکه در این کار خبره است، در مای نی نی نمونه های لباس نوزادی از هرنظر چک و تست می شوند و حتی شستشو می شوند تا کیفیت بافت پارچه آنها مورد تائید باشد، دکمه های لباس ها چک می شوند تا سالم باشند و لبه ی تیز نداشته باشند، مای نی نی با بیش از 17 سال سابقه ی تولید و فروش لباس های نوزادی دخترانه و لباس های نوزادی پسرانه، تمام تجربه و اعتبار خود را به میان آورده است تا بهترین لباس ها را خدمت مردم ارائه نماید.
  برای سن زیر دو سال اصطلاحاً بادی ها یا همان لباس های زیردکمه دار بهترین لباس نوزادی هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، هرسه نوع بادی رکابی و بادی آستین کوتاه و بادی آستین بلند مورد استفاده ی نوزاد هستند، شورت عینکی و شلوار به میزان زیادی برای نوزاد استفاده خواهند شد مخصوصاً تا قبل از یکسالگی. از دیگر لباس هایی که زیاد استفاده می شود لباس بلوز جلودکمه دار یا مانتو نوزادی است که خیلی راحت می توانید به تنِ نوزاد بپوشانید و روی بادی برای نوزاد استفاده کنید، حتماً از پیشبندهای نخی یا نایلونی برای نوزاد استفاده کنید بخوبی از کثیف شدن و رنگ گرفتن لباس نوزاد جلوگیری می نماید. سرهمی نوزادی یا لباس یکسره و همچنین رامپر نوزادی برای فرزندتان عالی است و بخوبی اورا می پوشاند و جلوه ی زیبایی نیز دارد. بلوز و شلوار نیز همچون دیگر لباس های نوزاد جزء ملزومات اوست، حتماً برای نوزادتان کلاه تهیه نمایید چراکه بخوبی سر نوزاد را می پوشاند. برای فصول پاییز و زمستان می توانید از لباس های گرم زمستانی مانند سرهمی های مخملی یا دو لایه یا لباس های داخل خز و توکُرکی استفاده نمایید و همچنین برای فصول گرم از لباس های تابستانی نوزادی خنک مانند بادی رکابی و بادی آستین کوتاه و رامپر و شورت و شلوارک استفاده نمایید.

 • لباس نوزادی پسرانه

  جدیدترین مدل های سال 1401 و 1402 لباس های نخی نوزادی پسرانه با بهترین کیفیت لباس نوزادی پسرانه و ارزانترین قیمت

  در میان این همه مارک لباس نوزادی پسرانه و تجربیات فراوان مادران در مورد جنس لباس نوزاد پسر و لباس تکه ای پسرانه که مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب تکه های مورد نیاز برای لباس سیسمونی نوزاد دختر و همچنین انتخاب مارک لباس نوزادی دخترانه را بسیار سخت کرده است.

  کدام مارک لباس نوزاد پسرانه بهتر است؟ کیفیت کدام برند تولیدی لباس نوزادی پسر از بقیه بهتر است و کدام یک لباس نوزادی با کیفیت تضمینی ارائه می نماید؟ کدام تکه های لباس نوزاد پسرانه را بگیرم؟ کدام لباس پسرانه ضروری نیست و بعداً می توانم بخرم؟ مدل های جدید لباس نوزادی پسرانه سال 2022 و لباس جدید نوزاد پسرانه سال 2023 چیست؟ لباس نوزاد پسرونه چه رنگی بخرم؟

  اینها و بسیاری سوالات دیگر در زمینه خرید لباس نوزادی پسرانه و دخترانه، از جمله پرسش های مادران هنگام خرید سیسمونی نوزاد است.

  برند لباس نوزادی پسرانه ایرانی بسیار زیاد است مانند دانالو، به آوران، جونیورز، نیلی و مارک لباس نوزادی خارجی کارترز و مادرکر معروف و معتبر هستند، هم ایرانی ها و هم خارجی ها لباس های پسرانه و دخترانه باکیفیتی تولید می کنند، بهترین لباسِ راحتی نوزاد، لباسی است که کاملا نخ پنبه ای باشد، لباس ایرانی مارک جونیورز کاملا نخ پنبه ای است و ضخامت مناسبی برای چهار فصل دارد و مارک به آوران هم نخی هست اما کمی ضخیم است و برندهای خارجی هم اکثراً نخی هستند و مقدار بسیار جزئی از پلی استر در ترکیب خود استفاده می کنند، اکثر برندها مدعی هستند که لباس نوزادی دختر و پسرانه کاملاً نخی تولید می کنند اما واقعیت این هست که اکثر آنها از یک مقدار جزئی مانند 5٪ تا 80٪ الیاف پلی استر به الیاف پنبه در هنگام پارچه بافی اضافه نموده اند تا پارچه حالت کشسانی داشته باشد و چاپ بهتری بگیرد و از همه مهم تر ارزان تر برای تولید کننده باشد. هرچه میزان پلی استر پارچه لباس نوزاد پسرانه و دخترانه کمتر باشد بهتر است و احتمال اینکه حساسیت کمتری برای پوست نوزاد ایجاد نماید کمتر می شود.

  برای لباس سیسمونی نوزادی پسرانه چه تکه هایی بخرم؟ کدام تکه ها را نخرم؟

  لباس نوزادی جعبه ای بخریم یا لباس نوزادی باز؟

  اینکه بصورت جعبه ای بخرید یا باز فرقی ندارد، نکته مهم خرید لباس سیسمونی نوزاد برای خریدار این است که برای او بصرفه باشد و باتوجه به خرید یک لباس باکیفیت، پول کمتری پرداخت کند.

  برای لباس سیسمونی نوزاد پسر معمولاً این آیتم ها را خریداری می کنند : سرهمی نوزادی پسرانه ، کلاه کشی نوزادی ، بلوز آستین کوتاه یا بلند، رکابی، دستکش نخی نوزاد، بلوز جلو دکمه دار یا همان مانتو نوزادی ، شلوار نوزادی ، شورت عینکی نوزادی ، پیشبند نوزادی ، کلاه بندی نوزاد، روسری نوزادی ، بادی رکابی نوزادی (به لباس زیر دکمه دار بادی می گویند) ، بلوز آستین بلند زیر دکمه دار یا همان بادی بلند نوزاد، بلوز آستین کوتاه زیر دکمه دار یا همان بادی کوتاه نوزاد، شلوار جوراب دار نوزاد و پاپوش نوزاد.

  با توجه به اینکه لباس های بادی نوزادی یا همان زیر دکمه دارها بخوبی پهلوی نوزاد را می پوشانند و هنگام بغل کردن نوزاد یا تکان های خود نوزاد مانع از بالا رفتن لباس نوزاد می شوند، برای نوزاد بسیار عالی و ضروری هستند بنابراین می توانید بلوز آستین کوتاه و بلوز آستین بلند ساده و رکابی را تا قبل از یک یا دو سالگی تهیه ننمایید و صرفا بادی ها را تهیه نمایید ، سرهمی نوزادی پسرانه نیز ضروری است چراکه هم بدن نوزاد را خوب می پوشاند و هم جلوه ی خوبی به نوزاد می دهد، کلاه نوزاد نیز به جهت گرم نگه داشتن سر نوزاد ضروری است، شلوار نوزاد دخترانه بیش از هر لباس دیگری مورد استفاده قرار می گیرد مخصوصا در ماه های اول و اگر پوشک نوزاد نشتی داشته باشد که بسیار نیاز خواهید داشت، دستکش نوزاد دخترانه مانع از آن می شود که نوزاد با ناخن هایش صورتش را زخمی کند، مانتو نوزادی را روی بادی کوتاه یا بادی رکابی نوزاد می پوشانند و بخوبی بدن نوزاد را گرم نگه میدارد. قطره های ویتامین نوزاد و قطره آهن نوزاد می توانند لباس نوزاد را کثیف کنند و همچنین نوزاد پس از شیر خوردن ممکن است کمی شیر بالا بیاورد و لباسش کثیف شود و باتوجه به گران شدن قیمت لباس نوزاد بهتر است از پیشبندهای نوزادی استفاده نمایید ، پیشبند نخی نوزاد مانع کثیف شدن لباس نوزادی می شود و قیمت های بسیار کمتر نسبت به لباس های نوزاد دارند.

  سایزبندی لباس نوزادی چیست؟

  سایز مناسب لباس نوزاد چیست؟

  لباس نوزادی چه سایزی بخرم؟

  این سوال ها برای یک نو مادر که قرار است بزودی صاحب یک نوزاد شود طبیعی است. لباس نوزادی سایز دو صفر یا 00 مربوط به نوزاد نارس است و اصطلاحاً سایز لباس نوزاد نارس دو صفر است. سایز لباس نوزاد صفر مربوط به نوزاد 0 تا 3 ماه یا تازه متولد شده است و اصطلاحاً لباس بیمارستانی نوزاد نیز می گویند و سایز 1 لباس نوزاد مربوط به 3 تا 6 ماه و سایز 2 لباس نوزاد مربوط به 6 تا 9 ماهگی و سایز 3 لباس نوزاد مربوط به 9 تا 12 ماهگی و سایز 4 مربوط به 12 تا 16 ماهگی و سایز 5 مربوط به 16 تا 20 ماهگی و سایز 6 مربوط به 20 تا 24 ماه است.

 • لباس زمستانی نوزاد

  بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت لباس زمستانی نوزاد دخترانه و لباس زمستانی نوزاد پسرانه، جدیدترین لباس زمستانی دخترانه و لباس پسرانه زمستانی، کاپشن نوزاد، لباس فوتر نوزاد، سرهمی مخمل نوزاد، لباس بافتنی نوزاد، لباس سرهمی فوتر نوزاد،لباس خز نوزاد،بافت نوزاد، لباس کرکی نوزاد

 • لباس نوزادی دخترانه...

  جدیدترین مدل های لباس نوزادی تابستانی دخترانه شیک با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در فروشگاه مای نی نی، مدل های 2023 لباس نوزادی دخترانه شامل تیشرت و شلوار دخترانه، تیشرت و شلوارک دخترانه، رامپر دخترانه، بیلر دخترانه، تیشرت دخترانه، شورتک دخترانه، لباس سرهمی دخترانه، لباس بیلر دخترانه،لباس رکابی دخترانه، لباس خنک دخترانه ،پیراهن دخترانه و لباس هاوایی دخترانه، تاپ شورت دخترانه، بادی دخترانه، می توانید با استفاده از امکان ارسال رایگان، خرید خود را دریافت نمایید

  می توانید لباس نوزادی تابستانی دخترانه را با کفش ها و صندل های نوزادی دخترانه مای نی نی ست نمایید

 • لباس نوزادی پسرانه...

  جدیدترین مدل های لباس نوزادی تابستانی پسرانه شیک با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در فروشگاه مای نی نی، مدل های 2023 لباس نوزادی پسرانه شامل تیشرت و شلوار پسرانه، تیشرت و شلوارک پسرانه، رامپر پسرانه، بیلر پسرانه، تیشرت پسرانه، شورتک پسرانه، لباس سرهمی پسرانه، لباس بیلر پسرانه،لباس رکابی پسرانه، لباس خنک پسرانه ،پیراهن پسرانه و لباس هاوایی پسرانه، تاپ شورت پسرانه، بادی پسرانه، می توانید با استفاده از امکان ارسال رایگان، خرید خود را دریافت نمایید

  می توانید لباس نوزادی تابستانی پسرانه را با کفش ها و صندل های نوزادی پسرانه مای نی نی ست نمایید

 • رامپر نوزادی

  رامپر نوزادی

  رامپر نوزادی چیست؟ رامپر نوزادی درست است یا رامپرز نوزادی؟

  در ایران به سرهمی بلند نوزادی، بادی نوزادی، سرهمی کوتاه نوزادی و حتی بیلر نوزادی، رامپر نوزادی می گویند اما اگر بخواهیم اصولی لباس نوزاد را دسته بندی نماییم، رامپر نوزادی همان لباس سرهمی نوزادی است که قسمت شلوار آن و آستین آن کوتاه است و درواقع یک سرهمی شورتی نوزادی است، هرچند در موارد بسیار کم رامپر نوزادی با آستین بلند نیز وجود دارد و همچنین رامپر با آستین حلقه ای و رکابی نیز وجود دارد.

  رامپر نوزادی

  لباس مناسب تابستان نوزاد چیست؟

  به علت گرم بودن هوا در بهار و تابستان بهتر است از لباس های نوزادی نخی استفاده نمایید چرا که مانع عرق کردن و بالا رفتن دمای بدن نوزاد می شود همچنین این لباس های نوزاد باتوجه به نخی بودنشان میزان جذب بالایی دارند و به فرایند تعریق نوزاد کمک می کنند.یکی از بهترین لباس ها برای داخل و بیرون منزل در فصل های بهار و تابستان باتوجه به نیاز نوزاد به لباس سبک تر و خنک تر، لباس رامپر نوزادی می باشد، لباس رامپرز نوزاد باتوجه به یکسره بودنش جلوه ی شیک و مرتبی به نوزادتان می دهد و نوزاد با این لباس بسیر راحت تر می باشد. لباس های تابستانی نوزاد را می توانید با جوراب های نخی نوزاد و همچنین پاپوش ها و صندل های تابستانی نوزادی ست نمایید و حتماً و لطفاً برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و گرمازدگی نوزاد از کلاه های نقابدار و نخی نوزادی استفاده نمایید.

  رامپر یا رامپرز؟

  در انگلیسی باتوجه به رعایت قواعد گرامری کلمه رامپرز درست می باشد اما در ایران واژه مرسوم و معمول رامپر است بنابراین شما نیز می توانید این واژه را همانطور که در فروشگاه ها به آن اطلاق می شود به کار ببرید.

  کیفیت رامپر نوزادی و قیمت رامپر نوزادی

  مای نی نی سعی نموده است لباس های بچگانه درجه یک را با بالاترین کیفیت تهیه نماید. مای نی نی هرگز لباس های نوزادی فیک و درجه دو و سه را به مجموعه خود اضافه نخواهد کرد. همچنین همواره تلاش خواهیم کرد تا لباس رامپر نوزادی با منصفانه ترین قیمت و پاییین ترین قیمت بازار پوشاک بچه گانه خدمت شما همراهان عزیز عرضه گردد.

  شستشوی رامپر نوزاد

  برای شستشو لباس رامپر نوزادی بهتر است آنها را پشت و رو نمایید و در دمای کمتر از 30 درجه لباس بچه گانه را شستشو نمایید. پیشنهاد می نماییم جهت حفظ لباس های زیبای فرزندتان به هنگام غذا خوردن یا دادن قطره های ویتامین یا دارو و همچنین هنگام بازی با شن، خمیرهای بازی یا نقاشی و کارهای مهدکودک از پیشبند مناسب نوزاد و کودک که در فروشگاه مای نی نی موجود است استفاده نمایید. پیشبندهای لباسی بخوبی از کثیف شدن لباس بچه محافظت می نمایند. لباس رامپر نوزادی تابستانی جدید با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت لباس بچه در سایت لباس بچه مای نی نی موجود است و می توانید لباس رامپرز بچه گانه را خرید و با ارسال رایگان مای نی نی دریافت نمایید.

انتخاب لباس نوزاد

لباس های نوزادی به دو دسته تقسیم می شوند، 1- لباس های زیر نوزادی  2- لباسهای رو یا بیرونی نوزادی . بهتر است لباس نوزادی که به عنوان لباس زیر استفاده می گردد کاملاً نخی باشد چراکه پوست لطیف بدن نوزاد احتمال دارد به الیاف پلاستیکی یا مصنوعی دیگر حساسیت نشان دهد. به علاوه ممکن است در اثر تعریق زیاد، پوست او عرق سوز شود. پس در انتخاب لباس مخصوصا لباس‌های زیر نوزادی که مستقیم با تن نوزاد در ارتباط هستند صرفه جویی را کنار بگذارید و فقط به انتخاب جنس خوب و نخی فکر کنید. برای لباس‌های رویی می‌توانید تا دلتان می‌خواهد لباس‌های بامزه و رنگی را انتخاب کنید. لباس نوزاد یا باید 100 درصد کتان باشد یا درصد بالایی از آن را داشته باشد. توجه کنید، حتما قبل از لباس پوشاندن به نوزاد، لباس را یک‌بار بشویید. بهتر است برای حفظ پارچه لباس نوزاد، آن را در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد بشوئید.

ناخنگیر مخصوص نوزاد 

فین گیر نوزاد 

کلاه تابستانی و زمستانی نوزاد

لباس نوزادی