• ثبت اتفاقات و خاطرات هفته به هفته دوران بارداری دارای قسمت های مختلف جهت یادداشت شرایط مادر ِ باردار از قبل از بارداری تا زمان تولد نوزاد دارای صفحه های شامل ثبت عکس سونوگرافی و آزمایشات کاغذهای کتاب مادرانه از جنس گلاسه هستند سایز مادرانه : 23 * 23 سانتیمتر کتاب شامل 66 صفحه رنگی گلاسه می باشد لطفاً توضیحات بیشتر ( در قسمت پایین صفحه ) را مطالعه نمایید

    175,000 تومان 255,000 تومان موجود
    21 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

دفتر خاطرات بارداری


میشود گفت مهمترین اتفاقی که در زندگی یک خانم رخ میدهد، باردار شدن است. از بوجود آوردن یک انسان دیگر و تعیین سرنوشت او گرفته تا اتفاقات مختلفی که در دوران بارداری برای یک زن از نظر جسمی و روحی رخ میدهد، گویای مهمترین اتفاق زندگی اوست.

 عنوان های دفتر خاطرات بارداری


احتمالاً عناوین کتاب خاطرات بارداری ، گاهنامه خاطرات بارداری یا دفتر یادداشت بارداری و کتاب مادرانه را شنیده اید، همه ی این کتاب ها درواقع یکی هستند! با شکل و شمایل مختلف!

مادرانه

کتاب مادرانه


یکی از بهترین هدیه هایی که در آینده می توانید به فرزند خود و یا حتی خودتان بدهید کتاب خاطرات دوران بارداری یا همان دفترچه یادداشت خاطرات بارداری مادرانه است چرا که هیچ چیز اندازه خواندن و شنیدن خاطرات و لحظات زیبای دوران بارداری در سن بیست سالگی فرزندتان جذاب نیست! و قطعاً چقدر زیباست حس مادر شدن و بازگویی آن حس برای کسی که حالا مثلاً 20 ساله است و روبروی شما نشسته است. پیشنهاد می کنیم ثبت و ضبط این لحظات زیبا و بیاد ماندنی را هرگز از دست ندهید.
در کتاب مادرانه مای نی نی و یا همان کتاب خاطرات بارداری می توانید اتفاقات آشنایی با همسرتان و تصمیم به ازدواج و تاریخ ازدواجتان را بنویسید و خاطره ی خاصی اگر از آن روزها دارید در کتاب بارداری مادرانه خود یادداشت کنید.
در کتاب بارداری صفحاتی درنظر گرفته شده است تا خاطرات تان را از تصمیم به بچه دار شدن و گفته هایتان برای انتخاب اسم نی نی ! را بنویسید و همچنین می توانید در مورد بیبی چک و نتیجه ی آن و اولین آزمایش بارداری بنویسید و حتی نتیجه آزمایش را در گاهنامه خاطرات بارداری بچسبانید.
در کتاب خاطرات بارداری مادرانه در مورد سونوگرافی ها و تست هایی که باید انجام دهید توضیحاتی داده شده است شما نیز می توانید راوی حس و حالتان در آن لحظات باشید و حتی سونوگرافی ها و تصاویر تست ها را در کتاب مادرانه بچسبانید و ثبت کنید. در دفتر یادداشت بارداری مادرانه بصورت دقیق حس و حالتان را در هفته های مختلف و با جزئیات بنویسید که غمگین بوده اید یا خوشحال، استرس داشته اید یا آرام بوده اید، احساس درد داشته اید یا خیر و سطح انرژی تان چقدر بوده است.
در کتاب یادداشت خاطرات بارداری مادرانه قسمت هایی تعبیه شده است تا از خودتان در ماه های مختلف بارداری عکس بگیرید و بچسبانید و تغییرات تان را ببینید و مقایسه نمایید. در کتاب مادرانه اطلاعات مفیدی در مورد دوران بارداری و نکته هایی که باید شما و همسرتان رعایت کنید نوشته شده است، درواقع خلاصه ای است از همه ی نکاتی که باید در مورد بارداری بدانید و مهم هستند. یکی از قسمت های جالب کتاب بارداری مادرانه، نوشته هایی است که برای شوهرتان نوشته شده است و مطالبی که ایشان باید در مورد بارداری و وضعیت شما بدانند، حتماً  به درک همسرتان از شرایط شما کمک ویژه ای خواهد کرد پس بهتر است به همسرتان آن صفحات را پیشنهاد کنید تا بخوانند.
در دفتر بارداری مادرانه لیست سیسمونی بصورت کامل برای شما نوشته شده است و فقط کافی است آن را چک نمایید.
در گاهنامه خاطرات بارداری مادرانه می توانید از احساس تان به نی نی خود بگویید و بنویسید و دلنوشته هایتان و حرفهایتان به فرزند دلبندتان را در روزهای سخت و شیرین بارداری ثبت کنید و به یادگار نگه دارید تا در زمان مناسب برای فرزندتان بخوانید. چه هدیه ای بهتر از این می توان برای فرزند خود تصور کرد که روزی شنونده ی احساسات و حرف های شما در مورد ورود خودش به زندگی تان باشد؟
آنچه مورد نیاز بیمارستان است تا زمان زایمان برای خود و فرزند دلبندتان در ساک لوازم نوزاد قرار دهید و با خود ببرید و همچنین آنچه باید همسرتان همراه خود داشته باشد! مانند هدیه برای شما و ... در کتاب بارداری مادرانه نوشته شده است.
در پایان آنچه باید در دفتر یادداشت دوران بارداری بنویسید خاطره ی زایمان است. صمیمانه آرزو می کنیم به سلامتی و دلِ خوش روزهای بارداری خود را سپری نمایید و فرزندتان را در آغوش بگیرید.

مادرانه

 نحوه خرید دفتر خاطرات بارداری  و گاهنگار مادرانه

برای خرید مستقیم و بی واسطه کتاب خاطرات بارداری مادرانه و به ارزان ترین قیمت کافی است از طریق سایت مای نی نی سفارش خود را ثبت نماییدو همچنین می توانید از امکان ارسال رایگان برای دریافت این کتاب بهره مند گردید.

دفتر خاطرات بارداری 

دفتر خاطرات بارداری